Škrtelov Liverpool remizoval v derby s Evertonom

27.09.2014, 16:09

Futbalisti FC Liverpool remizovali v sobotňajšom 223. vzájomnom derby s mestským rivalom FC Everton 1:1. "The Reds" poslal do vedenia v 65. minúte presnou strelou z priameho kopu kapitán Steven Gerrad, deľbu bodov zariadil v 92. minúte ďalšou výstavnou strelou Phil Jagielka. Slovenský reprezentačný stopér Martin Škrtel odohral v drese Liverpoolu celý zápas.

Ďalšie pokračovanie slávneho Merseyside derby začali lepšie domáci, ktorí od úvodných minút zamestnávali defenzívu Evertonu. Tá mala na čele s brankárom Howardom veľa práce najmä s aktívnym Balotellim. Po bezgólovom prvom polčase zostávalo ťažisko hry na útočnej polovici Liverpoolu a v 65. minúte sa vypredaný Anfield dočkal gólu z kopačky Gerrarda, ktorý poslal loptu do siete excelentným spôsobom z priameho kopu.

Domáci diváci už oslavovali ďalší triumf nad veľkým rivalom, v 92. minúte ich však "schladila" presná strela Jagielku, ktorý v hodine dvanástej vyrovnal z druhej vlny na 1:1.

Premier League - 6. kolo:

FC Liverpool - FC Everton 1:1 (0:0)ˇ

Góly: 65. Gerrad - 90.+2 Jagielka

/M. ŠKRTEL za domácich celý duel/

01 - Modified: 2006-10-29 11:01:04 - Feat.: 0 - Title: Americké vojáky v Iráku zabíjejí kulky sunnitských odstřelovačů
01 - Modified: 2024-05-01 11:23:00 - Feat.: - Title: Hancko od leta v svetovom veľkoklube? Možno, ale nový kouč si nemôže len diktovať mená posíl, varuje odborník 02 - Modified: 2024-04-27 08:51:46 - Feat.: - Title: Liverpool sa dohodol s trénerom Slotom, na lavičke nahradí Kloppa 03 - Modified: 2024-04-16 16:51:58 - Feat.: - Title: Slovan hľadá novú jednotku. Belasí potrebujú brankára aspoň na tri sezóny. Borjana však fanúšikovia „žrali“ 04 - Modified: 2024-04-15 18:50:05 - Feat.: - Title: Expert na Bundesligu pre HN: Leverkusen trafil pri posilách jackpot. Kľúčom k titulu bol aj kouč či mentalita 05 - Modified: 2024-04-13 16:27:25 - Feat.: - Title: Slovan Bratislava získal rekordný štrnásty titul majstra Slovenska
01. máj 2024 13:58