Laco asistoval na gól Astany

24.02.2015, 15:49

Hokejisti Admiralu Vladivostok triumfovali vo svojom záverečnom vystúpení v prebiehajúcej sezóne KHL nad Amurom Chabarovsk 6:0. Hoci majú na deviatej priečke tabuľky Východnej konferencie 80 bodov rovnako ôsmy Avtomobilist Jekaterinburg, pre menší počet víťazstiev v riadnom hracom čase sa vo vyraďovacích bojoch nepredstavia. Sezóna sa pre nich skončila rovnako ako pre posledný tím celej súťaže z Chabarovska a v jeho drese aj trio slovenských reprezentantov Michela Miklíka, Marcela Haščáka a Rastislava Špirka.

Pred štartom play off sa výborne naladil aj Barys Astana s brankárom Jánom Lacom. Slovenský reprezentant kryl v zápase proti Torpedu Nižnij Novgorod 38 zo 40 striel a mal 95 percentnú úspešnosť zásahov. Na víťazstve svojho tímu v pomere 4:2 sa podieľal aj jednou gólovou prihrávkou, keď v 13. minúte asistoval Talgatovi Žajlauovovi. Aj Barys, aj Torpedo mali už v predstihu zaistenú účasť v play off.

Admiral Vladivostok - Amur Chabarovsk 6:0 (1:0, 1:0, 4:0)

Góly: 18. Bergfors, 25. Kolář, 43. Li, 46. Sigarjov, 54. Wandell, 55. Ušerin

Barys Astana - Torpedo Nižnij Novgorod 4:2 (2:0, 0:1, 2:1)

Góly: 3. Dawes, 13. Žajlauov (LACO), 50. Antropov, 59. Puškarjov - 38. Dvurečenskij, 46. Dvurečenskij

/J. LACO kryl 38 striel súpera, 95-percentná úspešnosť zásahov/

01 - Modified: 2007-03-23 16:30:00 - Feat.: 0 - Title: EK tlačí na Španielsko a Slovinsko kvôli štátnej pomoci
01 - Modified: 2024-05-05 13:41:20 - Feat.: - Title: Mladí Slováci vzdorovali silným Švédom 49 minút, potom sa im medailový sen rozplynul 02 - Modified: 2024-05-05 12:44:03 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Veľké zmeny pred posledným prípravným zápasom. Prichádza enkláva z Česka 03 - Modified: 2024-05-04 14:10:35 - Feat.: - Title: Mladí Slováci to na finále nedotiahli, podľahli Američanom. Čaká ich zápas o bronz 04 - Modified: 2024-05-03 18:49:28 - Feat.: - Title: Úvod vyzeral famózne, potom prišlo poľavenie. Slováci si však bez problémov poradili s Poľskom 05 - Modified: 2024-05-02 11:26:04 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Dobré správy. Fehérváry posilní Slovensko, k tímu sa pripojí v pondelok
05. máj 2024 16:26