Chárov Boston vyhral v Montreale. Slovenský útočník si pripísal bod

10.12.2015, 06:33

Slovenský obranca Zdeno Chára prispel asistenciou k výhre Bostonu Bruins v stredajšom zápase zámorskej hokejovej NHL na ľade Montrealu Canadiens 3:1. Kapitán hostí pri vlastnom oslabení prihral na presný zásah Louiovi Erikssonovi a zaznamenal jedenástu asistenciu v sezóne.

Z víťazstva sa tešil aj Edmonton Oilers v zostave so slovenským bekom Andrejom Sekerom. "Olejári" si na vlastnom ľade poradili so San Jose Sharks 4:3 po predĺžení. Víťazný gól strelil v 64. minúte Taylor Hall.

NHL - výsledky:

Montreal - Boston 1:3 (za hostí Zdeno Chára 0+1)

Edmonton - San Jose 4:3 pp

Colorado - Pittsburgh 2:4, Vancouver - New York Rangers 2:1

01 - Modified: 2007-12-03 22:00:00 - Feat.: 0 - Title: Kyselinári sa odkladajú
01 - Modified: 2024-04-19 05:43:13 - Feat.: - Title: Pospíšil prispel k triumfu Calgary asistenciou, MacKinnon prekonal rekord Šťastného 02 - Modified: 2024-04-07 04:53:30 - Feat.: - Title: Slafkovský asistoval, na výhru Montrealu to však nestačilo 03 - Modified: 2024-03-08 13:47:14 - Feat.: - Title: Trend sa pomaly otáča, v NHL pribudol ďalší Slovák. Budúcnosť môže byť svetlá, hovorí kouč juniorov 04 - Modified: 2024-03-08 06:16:26 - Feat.: - Title: V NHL nastúpil ďalší Slovák. Vo veku 27 rokov zažil premiéru Patrik Koch 05 - Modified: 2023-12-31 06:45:17 - Feat.: - Title: Slováci v NHL: Nemec bol najvyťaženejší hráč New Jersey, Slavkovský hral opäť v prvom útoku
19. apríl 2024 14:48