Slovanu nepomohol ani Radivojevič. Opäť prehral

26.10.2013, 17:58

Hokejisti Slovana Bratislava odštartovali tretí trip na súperových klziskách v prebiehajúcej sezóne sobotňajšou prehrou na ľade Severstaľu Čerepovec 0:2.

Zverencom trénera Rostislava Čadu, ktorí nastúpili už aj s Brankom Radivojevičom, nevyšiel vstup do duelu, keď inkasovali už v 2. minúte z hokejky Kazakovceva. Domáci pridal druhý gól v 28. minúte zásluhou Bumagina a potom už do konca zápasu pozorne strážili svoj náskok.

Slovan sa najbližšie predstaví už v pondelok 28. októbra o 16.00 h na ľade Lokomotivu Jaroslavľ.

Severstaľ Čerepovec - Slovan Bratislava 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)

Góly: 2. Kazakovcev (Bučnevič), 28. Bumagin (Berdnikov, Videll). Rozhodcovia: Zacharov, Kadyrov - Gordenko, Tomilov, vylúčení: 3:3, presilovky a oslabenia: 0:0, 4250 divákov.

zostavy:

Severstaľ Čerepovec: Štěpánek - Laakso, Andersen, Čáslava, Kalašnikov, Jevsejenkov, Stasenko - Videll, Bušujev, Nikoncev - Stoliarov, Berdnikov, Bumagin - Kovyršin, Kazakovcev, Bučnevič - Klimenko, Gogolev, Medvedev - Antipov, Zemčenko

Slovan Bratislava: Kopřiva (Janus) - Kutlák, Škoula, Bartovič, J. Mikúš, Radivojevič - Mojžíš, Sersen, Vondrka, Bližňák, Miklík - Sigalet, Štajnoch, Kukumberg, Šťastný, Netík - T. Mikúš, R. Mráz, Hudáček, Matoušek, Daňo

Slovan nezačal najlepšie a už v druhej minúte inkasoval, keď sa po Bučnevičovej prihrávke presadil Kazakovcev. Hostia si vzápätí zahrali v početnej výhode, no do šancí sa nedostali. Aj v ďalšom priebehu bol lepší Čerepovec, ktorý častejšie ohrozoval brankára Kopřivu. V 13. minúte si zahrali presilovku aj domáci hokejisti, ale rovnako bez gólového efektu.

Slovan v druhej tretine vyrovnal hru, no cez pozornú obranu súpera si nedokázal vypracovať gólové príležitosti. Naopak, domáci v 28. minúte pridali aj druhý gól, keď sa do listiny strelcov zapísal Bumagin. Slovan mal mierne navrch aj v ďalšom priebehu, no bez gólových šancí.

Hostia v úvode tretieho dejstva ubránili presilovku domácich a vzápätí sa prezentovali niekoľkými dobrými príležitosťami. Štajnoch a ani Radivojevič však domáceho gólmana neprekonali a nepodarilo sa im to ani v následnej presilovke. Domáci už do konca duelu dobre bránili a Slovan prakticky do ničoho nepustili.

01 - Modified: 2005-08-09 22:00:00 - Feat.: 0 - Title: Poradňa
01 - Modified: 2024-04-12 11:49:23 - Feat.: - Title: Hráči z KHL nepôjdu na hokejový šampionát do Česka. Zväz tvrdí, že nie sú k dispozícii 02 - Modified: 2024-04-03 14:32:04 - Feat.: - Title: Valábik pre HN: Nemyslím si, že by pre hráčov z KHL prišla pozvánka do prípravy 03 - Modified: 2024-03-30 19:00:38 - Feat.: - Title: Slovan zdolal Podbrezovú v skupine o titul. Tri body zariadil v prvej minúte nadstavenia Marcelli 04 - Modified: 2024-02-23 12:05:57 - Feat.: - Title: Polícia riešila pri štvrtkovom zápase Slovana viaceré prípady porušenia zákona 05 - Modified: 2024-02-22 22:31:40 - Feat.: - Title: Veľká snaha, no opäť prehra. Slovan nestačil na Sturm ani v odvete, v pohárovej Európe tak belasí skončili
20. apríl 2024 02:59