Manchester United ovládol šláger v Premier League. Zničil Škrtelov Liverpool

14.12.2014, 15:27

V nedeľňajšom šlágri 16. kola anglickej Premier League zvíťazili futbalisti Manchestru United nad tradičným rivalom FC Liverpool 3:0 a natiahli víťaznú šnúru už na šesť zápasov. V drese Liverpoolu sa predstavil slovenský reprezentant Martin Škrtel, ktorý na stopérskom poste odohral celý zápas.

O triumfe rozhodli United už v prvom polčase, keď v 12. minúte otvoril skóre Wayne Rooney, v 40. minúte zvýšil náskok Juan Mata. Hostia neboli v poli slabší, ale nepremenili vyložené šance a tretíkrát pykali v 71. minúte, keď sa presadil Robin van Persie.

Liverpoolu sa nepodarilo vylepšiť náladu po vypadnutí zo skupinovej fázy Ligy majstrov. "The Reds" patrí v neúplnej tabuľke až 9. priečka, ManU je tretí s osembodovou stratou na lídra súťaže Chelsea Londýn.

sumár - 16. kolo:

Manchester United - FC Liverpool 3:0 (2:0)

Góly: 12. Rooney, 40. Mata, 71. van Persie

/M. Škrtel (Liverpool) odohral celý zápas/

01 - Modified: 2007-01-23 05:43:00 - Feat.: 0 - Title: USA: Imidž krajiny v zahraničí sa naďalej zhoršuje
01 - Modified: 2024-04-16 16:51:58 - Feat.: - Title: Slovan hľadá novú jednotku. Belasí potrebujú brankára aspoň na tri sezóny. Borjana však fanúšikovia „žrali“ 02 - Modified: 2024-04-15 18:50:05 - Feat.: - Title: Expert na Bundesligu pre HN: Leverkusen trafil pri posilách jackpot. Kľúčom k titulu bol aj kouč či mentalita 03 - Modified: 2024-04-13 16:27:25 - Feat.: - Title: Slovan Bratislava získal rekordný štrnásty titul majstra Slovenska 04 - Modified: 2024-04-13 13:47:12 - Feat.: - Title: Slovenský brankár Dúbravka s piatym čistým kontom, Newcastle nedal šancu Tottenhamu 05 - Modified: 2024-04-13 07:47:39 - Feat.: - Title: VIDEO Fanúšik v Saudskej Arábii zbičoval futbalistu. Po prehratom zápase mu spôsobil poriadne rany na chrbte
24. apríl 2024 12:20