Futbal: Liverpool so Škrtelom remizoval na ihrisku Newcastlu 2:2

19.10.2013, 15:50

Futbalisti FC Liverpool v základnej zostave so slovenským obrancom Martinom Škrtelom remizovali v sobotňajšom zápase 8. kola anglickej ligy na ihrisku Newcastle United 2:2. Hosťom k víťazstvu nepomohla ani výhoda o jedného hráča, keďže Newcastle hral od 41. minúty bez vylúčeného obrancu Mapoa Yanga-Mbiwu. Domáci sa dokonca aj v oslabení ujali 12 minút po zmene strán vedenia 2:1, deľbu bodov napokon zariadil anglický reprezentačný útočník "The Reds" Daniel Sturridge.

Sumár - 8. kolo:

Newcastle United - FC Liverpool 2:2 (1:1)

Góly: 23. Cabaye, 57. Dummett - 42. Gerrard (z 11 m), 72. Sturridge, ČK: 41. Yanga-Mbiwa (Newcastle)

/za hostí Martin Škrtel celý zápas/

01 - Modified: 2024-01-03 14:48:12 - Feat.: - Title: Chcú sa s ním fotiť aj hráči Premier League. Anglický stredoškolák je nová senzácia vo svete športu 02 - Modified: 2023-11-28 21:03:25 - Feat.: - Title: Otec rozhodol finále Ligy majstrov. Jeho syn má teraz na svedomí ďalší výnimočný futbalový zápis 03 - Modified: 2023-11-03 09:12:11 - Feat.: - Title: Známemu liverpoolskemu futbalistovi uniesli otca. Stovky protestujúcich žiadajú jeho prepustenie 04 - Modified: 2023-11-03 14:33:47 - Feat.: - Title: Slovenský gólman podáva famózne výkony, fanúšikovia ho milujú. Nastal Dúbravkov čas na zmenu dresu? 05 - Modified: 2023-09-07 11:13:08 - Feat.: - Title: Desiatky miliárd „v ťahu“. Vracia sa hra, ktorá desí amerických zamestnávateľov
26. apríl 2024 17:12