Chára sa zranil v príprave, neodohral ani dve minúty

25.09.2015, 10:10

Hokejisti Bostonu Bruins zvíťazili v štvrtkovom prípravnom zápase pred novou sezónou NHL nad New Yorkom Rangers 4:3 po predĺžení a samostatných nájazdoch. Duel nedohral slovenský kapitán domácich Zdeno Chára, ktorý po tvrdom bodyčeku od Ryana Bourquea odstúpil z hry v úvodnej tretine. Chára stihol stráviť na ľade 1:57 min a zaznamenať jednu strelu na bránku. Tréner Bruins Claude Julien po stretnutí uviedol, že Chára utrpel bližšie nešpecifikované zranenie v hornej časti tela.

Detroit zdolal Pittsburgh vysoko 6:1, duo slovenských útočníkov Tomáš Tatar, Tomáš Jurčo tentoraz nehralo.

NHL - príprava

Boston - New York Rangers 4:3 pp a sn, Columbus - Minnesota 2:5, Detroit - Pittsburgh 6:1, Montreal - Washington 3:4 pp a sn, St. Louis - Dallas 6:0, Colorado - Calgary 0:1

01 - Modified: 2007-09-26 07:04:00 - Feat.: 0 - Title: Csáky podľa Palka dáva muníciu SNS
01 - Modified: 2018-04-22 05:39:26 - Feat.: - Title: Postup Bostonu sa zatiaľ nekoná, Washington otočil sériu 02 - Modified: 2018-04-04 05:27:25 - Feat.: - Title: Pánik aj Tatar gólmi pomohli svojim tímom k víťazstvu. Chára s mínuskami 03 - Modified: 2017-10-15 07:40:50 - Feat.: - Title: Chára bol hlavnou postavou. Nazbieral tri body a vyhlásili ho za hviezdu zápasu 04 - Modified: 2016-10-14 05:33:18 - Feat.: - Title: Halákovi prvý zápas sezóny nevyšiel. Chára bol pri piatich góloch 05 - Modified: 2016-06-05 07:32:20 - Feat.: - Title: San Jose sa vrátilo do boja o Stanley cup
27. apríl 2024 04:43