Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
21.05.2015, 00:00

O Lintnerov imidž sa starajú profesionáli

Bývalý hráč bude kandidovať na post prezidenta zväzu. Spolieha sa pritom aj na pomoc PR agentúry.

Vo februári ukončil úspešnú hokejovú kariéru,25. júna sa bude uchádzať o pozíciu prezidenta Slovenského zväzu ľadového hokeja. Majster sveta z Göteborgu Richard Lintner včera oznámil svoj úmysel kandidovať za šéfa nášho hokeja a pri tejto príležitosti predstavil slogan, logo svojej kandidatúry a tiež 24-bodový program rozvoja hokeja na Slovensku. Meno Lintnera ako adepta na najvyšší post v hokeji vzišiel po dohode s jeho tímom desiatich osobností, medzi ktorými sú aj Miroslav Šatan či Peter Bondra. Zaujímavosťou je, že o dokonalý imidž prezidentského kandidáta sa stará PR agentúra.

A to napriek tomu, že za Lintnera pri jeho volebnom súboji so súčasným prezidentom zväzu Igorom Nemečkom nehlasuje verejnosť, ale ľudia z hokejového prostredia – kluby, zástupcovia regionálneho zväzov, in-line hokeja či ženského hokeja. „Už pri tejto kandidatúre jasne deklarujeme spôsob práce, ktorým sa uberáme a ktorý chceme zaviesť aj do vedenia nášho hokeja.

Dočítajte článok teraz len za 1 cent

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.