Hossovo Chicago zdolalo Ottawu, Jágr zostrelil dvoma gólmi Wild (video)

04.01.2016, 06:37

Hokejisti Chicaga zvíťazili v zápase zámorskej NHL na domácom ľade nad Ottawou 3:0 a zaknihovali tretí triumf v sérii. V drese domácich odohral slovenský útočník Marián Hossa vyše 18 minút, zaznamenal jeden plusový bod, tri strely aj dve trestné minúty. Brankár Blackhawks Corey Crawford kryl všetkých 26 striel Senators, ktorí prehrali tretí duel za sebou.

New York Islanders stále bez slovenského brankára Jaroslava Haláka zdolali v prestrelke v Barclays Center najlepší tím profiligy Dallas 6:5. Líder Atlantickej divízie z Floridy vyhral doma nad Minnesotou 2:1 vďaka dvom gólom stále skvelého veterána Jaromíra Jágra. Panthers tak predĺžili ich rekordnú víťaznú sériu na 9 zápasov.

výsledky: New York Islanders - Dallas 6:5, Anaheim - Winnipeg 4:1, Chicago - Ottawa 3:0, Florida - Minnesota 2:1

01 - Modified: 2007-12-26 22:00:00 - Feat.: 0 - Title: Mladá Češka na Štedrý deň sama porodila dieťa
01 - Modified: 2024-04-19 05:43:13 - Feat.: - Title: Pospíšil prispel k triumfu Calgary asistenciou, MacKinnon prekonal rekord Šťastného 02 - Modified: 2024-04-18 21:21:49 - Feat.: - Title: Slováci v príprave zlyhali. V Nemecku dostali sedem gólov 03 - Modified: 2024-04-18 14:47:23 - Feat.: - Title: Skloniť sa museli bohatšie kluby. Fenomén zo Spiša má vo finále vo veľkú výhodu 04 - Modified: 2024-04-17 15:18:01 - Feat.: - Title: Slafkovský má top formu a na MS by mal patriť k lídrom. Mnoho mien máme stále aj v AHL 05 - Modified: 2024-04-15 08:24:23 - Feat.: - Title: Príprava pred MS v hokeji: Tréneri urobili tri zmeny, premiéru si odkrúti opora dvadsiatky
19. apríl 2024 14:51