Sekera sa v noci tešil z víťazstva Edmontonu a prispel asistenciou

30.09.2015, 08:10

Slovenský hokejový obranca Andrej Sekera prispel jednou asistenciou k víťazstvu Edmontonu nad Arizonou 4:0 v prípravnom stretnutí pred novou sezónou NHL. Dvadsaťdeväťročný zadák strávil na ľade 20:51 min., nazbieral aj dva plusové body. Hrdinom duelu bol jeho spoluhráč Anton Lander, ktorý sa blysol hetrikom.

Zo Slovákov zasiahol v noci na stredu do hry ešte Martin Marinčin. Dvadsaťtriročný obranca so spoluhráčmi z Toronta utrpeli na ľade Buffala hladkú prehru 0:4. Marinčin počas 16:08-minútového pobytu na ľade vyslal na súperovu bránku jednu strelu, zaznamenal dve trestné minúty a dve mínusky.

Výsledky prípravných zápasov NHL:

Buffalo - Toronto 4:0, Pittsburgh - Tampa Bay 4:2, Nashville - Columbus 2:5, Winnipeg - Ottawa 4:3 pp, Dallas - St. Louis 1:4, Calgary - Colorado 2:0, Edmonton - Arizona 4:0 (SEKERA za domácich 0+1), San Jose - Vancouver 2:1, Los Angeles - Anaheim 1:1 - v III. tretine

01 - Modified: 2007-09-30 23:19:44 - Feat.: 0 - Title: Mamma Mia! Prichádza Abba
01 - Modified: 2023-06-26 14:06:07 - Feat.: - Title: 14-ročný Alex, ktorý plánoval útok sekerou na škole, spoznal svoj trest. Okrem väzenia mu nariadili aj psychiatrické liečenie 02 - Modified: 2023-05-15 05:30:30 - Feat.: - Title: Vegas zdolalo Edmonton 5:2 a postúpilo do finále konferencie NHL 03 - Modified: 2022-11-08 16:57:26 - Feat.: - Title: Po Bratislave sa pohyboval muž so sekerou v ruke. Zastavil ho až policajný pes 04 - Modified: 2022-11-03 12:16:35 - Feat.: - Title: Tínedžer behal po škole v Novákoch so sekerou. Prípad preberá NAKA 05 - Modified: 2022-10-19 18:08:19 - Feat.: - Title: Ôsmak, ktorý chcel vraždiť sekerou bude stíhaný väzobne, rozhodol súd. Cielil na spolužiakov a učiteľov
27. apríl 2024 22:44