Chára prispel asistenciou k výhre Bostonu, Halák nedochytal

22.10.2014, 07:10
tasrtasr

Slovenský hokejový obranca Zdeno Chára prispel v noci na stredu v zámorskej NHL asistenciou k výhre Bostonu nad San Jose 5:3. Brankár New Yorku Islanders Jaroslav Halák nedochytal zápas proti Torontu (2:5), po druhej tretine ho vystriedal Chad Johnson. Halák kryl 12 striel, dvomi gólmi a asistenciou sa na výhre Maple Leafs podieľal Phil Kessel. Do zostavy Caroliny sa po nepríjemnom narazení na mantinel v minulotýždňovom zápase s Buffalom vrátil Andrej Sekera, jeho tím však prehral na ľade Winnipegu 1:3. Slovenský obranca zaznamenal dve mínusky. Chicago zdolalo Philadelphiu 4:0, Marián Hossa vyslal na brankára hostí Stevea Masona tri strely.

výsledky:

Boston - San Jose 5:3 /za domácich Chára 0+1/, New Jersey - NY Rangers 3:4 pp, NY Islanders - Toronto 2:5 /Halák odchytal v drese domácich 40 minút/, Montreal - Detroit 2:1, Nashville - Arizona 4:3 pp a sn, Winnipeg - Carolina 3:1, Chicago - Philadelphia 4:0, Colorado - Florida 3:4 pp, Calgary - Tampa Bay 1:2 pp

01 - Modified: 2006-11-27 22:00:00 - Feat.: 0 - Title: Vojna vo Phoenixe. Nagy nehrá
01 - Modified: 2018-04-22 05:39:26 - Feat.: - Title: Postup Bostonu sa zatiaľ nekoná, Washington otočil sériu 02 - Modified: 2018-04-04 05:27:25 - Feat.: - Title: Pánik aj Tatar gólmi pomohli svojim tímom k víťazstvu. Chára s mínuskami 03 - Modified: 2016-06-05 07:32:20 - Feat.: - Title: San Jose sa vrátilo do boja o Stanley cup 04 - Modified: 2016-06-02 05:37:37 - Feat.: - Title: Pittsburgh ovládol úvod finále NHL. Nad San Jose vedie 2:0 05 - Modified: 2016-05-27 05:29:17 - Feat.: - Title: Pittsburgh si vybojoval finále NHL. O góly v poslednom zápase sa postaral jediný hráč
24. apríl 2024 17:39