Strelil gól, potom videl červenú kartu. Rooney sa teraz za vylúčenie ospravedlnil

29.09.2014, 10:57

Kapitán anglického futbalového klubu Manchester United Wayne Rooney sa ospravedlnil spoluhráčom za vylúčenie vo víkendovom ligovom zápase s West Hamom United (2:1). Informovala agentúra Reuters.

Kapitán "červených diablov" uvidel červenú kartu po zákroku na protihráča Stewarta Downinga v 59. minúte duelu na Old Trafford. Rooney, ktorý v 5. minúte otvoril skóre, musel z ihriska za stavu 2:1 pre domácich, ktorí napokon 30 minútové oslabenie "prežili" a zaknihovali tri body.

"Bolo to asi správne rozhodnutie rozhodcu. Spoluhráčom som sa samozrejme ospravedlnil. Videl som hráča West Hamu ako uniká do protiútoku, skúsil som prerušiť hru, ale zle som to vyhodnotil. Som vďačný chlapcom, že to udržali," povedal anglický reprezentant, ktorý sa proti vylúčeniu neodvolá a pre automatickú trojzápasovú suspendáciu si najskôr bude v Premier League môcť zahrať v súboji s majstrovským obhajcom a mestským rivalom Manchestrom City 2. novembra.

01 - Modified: 2006-10-30 11:40:00 - Feat.: 0 - Title: Jadrová otázka nesmie zatieniť zločiny režimu KĽDR
01 - Modified: 2024-09-19 05:25:41 - Feat.: - Title: Voyo dnes vysielalo prémieru Slovana v Lige majstrov, prenos však počas zápasu vypadol 02 - Modified: 2024-09-13 19:10:50 - Feat.: - Title: Veľká pocta, ale aj záväzok. Slovenský talent sa dostal medzi najlepších futbalových tínedžerov súčasnosti 03 - Modified: 2024-09-10 18:26:06 - Feat.: - Title: Koniec červeno-čiernej idylky? Škrtel má údajne namierené do Világiho klubu, má sa stať športovým riaditeľom 04 - Modified: 2024-09-08 19:52:57 - Feat.: - Title: Liga národov: Slováci zdolali Azerbajdžan, na svojom konte majú už šesť bodov 05 - Modified: 2024-09-08 08:02:09 - Feat.: - Title: Analytik Slovana, ktorého chváli Weiss: Dali sme 15 gólov po situáciách z našich dát. Dáni bránili dosť naivne
19. september 2024 22:20