Jaromír Jágr

Slováci v NHL nebodovali, Jágr zase zažiaril a rozhodol o triumfe

02.03.2016, 06:19

Hokejisti Floridy zvíťazili v zámorskej NHL na ľade Winnipegu 3:2. O zisku dvoch bodov pre hostí rozhodol v 44. minúte český veterán Jaromír Jágr, pre ktorého to bol už 133. víťazný gól v profilige. Slovenský útočník Marko Daňo sa v domácom drese nepresadil.

Nebodovali ani jeho krajania, obrancovia Zdeno Chára (Boston) a Andrej Sekera (Edmonton). Obaja sa však tešili z triumfov svojich tímov, keď Boston zdolal Calgary 2:1 a Edmonton triumfoval v Buffale 2:1 po predĺžení.

NHL - výsledky:
Boston - Calgary 2:1, New Jersey - Carolina 1:3, Buffalo - Edmonton 1:2 pp, Ottawa - St. Louis 3:4 pp a sn, Washington - Pittsburgh 3:2, Minnesota - Colorado 6:3, Nashville - Dallas 5:3, Winnipeg - Florida 2:3, Vancouver - New York Islanders 2:3

01 - Modified: 2024-04-24 12:24:10 - Feat.: - Title: Šatan: Všetci slovenskí hrači z AHL sú pre nás zaujímaví. Z Česka chcem päť hokejistov 02 - Modified: 2024-04-24 07:44:16 - Feat.: - Title: Fehérváry unikol obrancovi, v kľúčovom momente však neuspel. Washington je v NHL bližšie k vyradeniu 03 - Modified: 2024-04-23 14:26:40 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Čo čakať od výrazných posíl z NHL? Na veľký tlak sú títo borci pripravení, tvrdí expert 04 - Modified: 2024-04-23 07:38:49 - Feat.: - Title: Napraví si chuť vďaka duelom na MS? Osvedčené meno Ramsayho tímu môže ukázať, že si zaslúži viac šancí v NHL 05 - Modified: 2024-04-22 05:27:52 - Feat.: - Title: Martin ​Fehérváry strelil prvý gól v play off, Washington prehral na ľade Rangers
25. apríl 2024 00:18