Reuters

Toronto s Marinčinom prehralo v Buffale, Islanders urobili krok do play off

01.04.2016, 07:10

Hokejisti Toronta v zostave so slovenským obrancom Martinom Marinčinom prehrali v zámorskej NHL na ľade Buffala hladko 1:4. Marinčin si počas 21-minútového pobytu na ľade pripísal jednu strelu na bránku. Na druhom góle domácich sa podieľali bratia - Cal O'Reilly ho dal a Ryan O'Reilly si pripísal asistenciu.

Dôležitý triumf v boji o play off si pripísali New York Islanders. Stále bez zraneného brankára Jaroslava Haláka zdolali doma Columbus 4:3, pod čo sa kapitán John Tavares podpísal dvoma gólmi. Šancu definitívne si zabezpečiť miestenku vo vyraďovačke nevyužili New York Rangers, ktorí na ľade Caroliny prehrali 3:4. Pittsburgh si pripísal štvrté víťazstvo za sebou, proti Nashvillu (5:2) ho potiahol dvojgólový Phil Kessel.

NHL - výsledky:

Buffalo - Toronto 4:1, Carolina - NY Rangers 4:3, NY Islanders - Columbus 4:3, Pittsburgh - Nashville 5:2, Florida - New Jersey 3:2, Tampa Bay - Montreal 0:3, Minnesota - Ottawa 2:3, Dallas - Arizona 4:1, Los Angeles - Calgary 3:0 v 3. tretine, San Jose - Vancouver 1:2 v 3. tretine

01 - Modified: 2018-04-22 05:39:26 - Feat.: - Title: Postup Bostonu sa zatiaľ nekoná, Washington otočil sériu 02 - Modified: 2018-04-04 05:27:25 - Feat.: - Title: Pánik aj Tatar gólmi pomohli svojim tímom k víťazstvu. Chára s mínuskami 03 - Modified: 2016-12-04 05:38:13 - Feat.: - Title: Slováci v NHL bodovali, Sekera prihrával na víťazný gól svojho tímu 04 - Modified: 2016-06-05 07:32:20 - Feat.: - Title: San Jose sa vrátilo do boja o Stanley cup 05 - Modified: 2016-06-02 05:37:37 - Feat.: - Title: Pittsburgh ovládol úvod finále NHL. Nad San Jose vedie 2:0
25. apríl 2024 06:24