Gáboríkov tím je späť v hre o postup. Králi vyhrali na ľade súpera

19.04.2016, 07:12
tasrtasr

Hokejisti Washingtonu Capitals sú už iba krok od postupu do semifinále Východnej konferencie play off NHL. V treťom dueli série 1. kola vyraďovačky deklasovali Philadelphiu Flyers na jej ľade 6:1 a v sérii vedú suverénne 3:0. Dvoma gólmi a asistenciou sa na triumfe podieľal Alexander Ovečkin.

Minnesota znížila stav štvrťfinálovej série Západnej konferencie s Dallasom na 1:2. Wild vyhrali v treťom zápase na domácom ľade 5:3, pod čo sa tromi bodmi podpísal Jason Pominville (2+1).

Hráči Los Angeles v zostave s Mariánom Gáboríkom vyhrali na ľade San Jose 2:1 po predĺžení a stav série znížili na 1:2. Víťazný gól strelil v 64. minúte Tanner Pearson.

/na zápasy 2:1/

01 - Modified: 2024-04-16 06:00:21 - Feat.: - Title: Černák skóroval, no Tampa podľahla Buffalu. Islanders si zaistili miestenku v play off 02 - Modified: 2024-04-13 05:10:18 - Feat.: - Title: Hokejisti Vegas spečatili postup do play off NHL, Pospíšil prispel dvoma asistenciami k triumfu Flames 03 - Modified: 2024-04-10 13:06:24 - Feat.: - Title: Slafkovského súčasná forma je prísľub aj pre národný tím. Ukazuje, že má schopnosti byť líder, tvrdí Bartovič 04 - Modified: 2024-04-10 09:00:00 - Feat.: - Title: VIDEO Neuveriteľný Slafkovský sa odtrhol z reťaze. Strelil svoj prvý hetrik v NHL a naďalej prepisuje tímové rekordy 05 - Modified: 2024-04-10 05:33:11 - Feat.: - Title: VIDEO: Slafkovský strelil prvý hetrik v NHL, jeho tím suverénne triumfoval. Černák si pripísal asistenciu
16. apríl 2024 21:21