Kanadskoamerická NHLReuters

Flyers sa zachránili a znížili. Halák pre zranenie stále nechytá

21.04.2016, 06:51

Hokejisti Philadelphie sa udržali v hre o postup do 2. kola play off NHL. V štvrtom zápase štvrťfinále Východnej konferencie zdolali doma držiteľa Prezidentskej trofeje Washington Capitals 2:1 a znížili tak stav série na 1:3. O góly Flyers sa postarali obrancovia Shayne Gostisbehere a Andrew MacDonald, za hostí stihol v 43. minúte už iba znížiť skóre T.J. Oshie.

V sérii medzi New Yorkom Islanders a Floridou je po štyroch súbojoch stav nerozhodný 2:2, v noci na štvrtok Panthers zrovnali krok vďaka triumfu 2:1. Víťazný gól hostí strelil v 50. minúte zadák Alex Petrovic. "Ostrovanom" stále chýba slovenský brankár Jaroslav Halák, ktorý má problémy so slabinami.

Už iba jedno víťazstvo chýba k postupu do semifinále Západnej konferencie hráčom Dallasu. Stars vyhrali v noci na ľade Minnesoty tesne 3:2 a v sérii vedú už 3:1 na zápasy.

/stav série: 2:1/

01 - Modified: 2018-04-22 05:39:26 - Feat.: - Title: Postup Bostonu sa zatiaľ nekoná, Washington otočil sériu 02 - Modified: 2018-04-04 05:27:25 - Feat.: - Title: Pánik aj Tatar gólmi pomohli svojim tímom k víťazstvu. Chára s mínuskami 03 - Modified: 2016-06-05 07:32:20 - Feat.: - Title: San Jose sa vrátilo do boja o Stanley cup 04 - Modified: 2016-06-02 05:37:37 - Feat.: - Title: Pittsburgh ovládol úvod finále NHL. Nad San Jose vedie 2:0 05 - Modified: 2016-05-27 05:29:17 - Feat.: - Title: Pittsburgh si vybojoval finále NHL. O góly v poslednom zápase sa postaral jediný hráč
18. apríl 2024 19:21