Ohlasy zahraničným médií: Vedeli o jeho kvalitách, vedeli že je mozgom. Aj tak dal gól

11.06.2016, 21:43
chocho

Slovenskí futbalisti strelili historicky prvý gól na európskom šampionáte. Podarilo sa to mladíkovi Ondrejovi Dudovi, ktorý sa tak zapísal do dejín nášho futbalu. Na body to však nestačilo. S Walesom sme prehrali 2:1. Pozrite si ohlasy zahraničných médií na tento duel.

walesonline.co.uk (Wales/Veľká Británia)

Slovensko v druhom polčase dlho dominovalo. Málo platné. Ide o najväčšie víťazstvo v športovej histórii Walesu a rozhodne najvýznamnejšie futbalové.

skysports.com (USA)

Slováci by sa mali pýtať, či pri prvom góle nebol brankár Matúš Kozáčik prekonaný príliš ľahko. Toto víťazstvo môže pre Wales znamenať, že si jeho hráči predĺžia pobyt na šampionáte aj po základnej skupine.

blesk.cz (Česko)

Bale vs. Slovensko. Pri jeho góle spravil Matúš Kozáčik krok za múr a túto chybičku už nestihol napraviť. Dudove vyrovnanie nestačilo, Walesania môžu oslavovať historickú výhru.

lidovky.cz (Česko)

Súboj debutantov na Eure ovládli po veľkej bitke aj vďaka chybe Kozáčika Walesania.

iDnes.cz (Česko)

Vedeli o jeho kvalitách. Vedeli, že je mozgom Walesu. Napriek tomu Slovákov v prvom dueli Eura po desiatich minútach nalomil gólom práve Gareth Bale. Ani šťastné slovenské striedanie na body nestačilo.

01 - Modified: 2024-04-23 16:48:10 - Feat.: - Title: Slovákom nie je osud Ukrajiny ľahostajný. Na muníciu vyzbierali 3,5 milióna eur, suma stále rastie 02 - Modified: 2024-04-24 22:00:00 - Feat.: - Title: Skeptikov presvedčila až pandémia 03 - Modified: 2024-04-23 09:20:03 - Feat.: - Title: Fedor Flašík mal veľké ústa 04 - Modified: 2024-04-22 12:24:40 - Feat.: - Title: Vallov údiv: Primátor Bratislavy to prehnal a už to asi aj vie (komentár) 05 - Modified: 2024-04-22 22:00:00 - Feat.: - Title: Možno nie sme najrovnostárskejší
25. apríl 2024 13:01