Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
13.07.2016, 20:50

Ohlasy zahraničných médií: Sagan paralyzoval javisko, Froome bol bez šance

"Aká nečakaná šou" či "veľkolepé". Cyklistický svet je z dnešnej etapy očarený.

Ohlasy zahraničných médií: Sagan paralyzoval javisko, Froome bol bez šance
Zdroj: Reuters

Slovenský cyklista Peter Sagan v 11. etape Tour de France opäť ukázal, že je výnimočným zjavom. Etapu vyhral potom, čo s lídrom celkového poradia Chrisom Froomom približne 12 kilometrov pred cieľom išli do úniku, kde už vrchár Froome na šprintéra Sagana nemal nárok. Pozrite si ohlasy zahraničných médií:

cyclingnews.com

Sagan vyhral a paralyzoval javisko v Montpellier. Froome sa snažil etapu vyhrať, ale majster sveta ho v cieli ľahko prešprintoval.

letour.fr  

Sagan a Froome, duo ozajstných šampiónov. Sagan sa rozhodol ísť 12 kilometrov pred cieľom do úniku. Keď sa k nemu pridal Froome, bolo to úplne veľkolepé. Aká nečakaná šou!

leparisien.fr

Napriek všetkým očakávaniam sa Sagan s Froomom 12 kilometrov pred cieľom odtrhli od pelotónu. Slovák si víťazstvom upevnil zelený dres.

skysports.com

Kvarteto cyklistov sa odtrhlo od pelotónu, Sagan už v cieli Frooma pohodlne porazil.

theguardian.com

Sagan, Froome a dvaja ich tímoví kolegovia spolupracovali, aby zabezpečili Saganovi druhé víťazstvo na Tour a zvýšili Froomov náskok na čele celkového poradia. Ak sa nič nečakané nestane, tak by mal Sagan vzhľadom na prichádzajúce horské etapy opäť obhájiť zelený dres.

iDNES.cz

Bláznivý deň na Tour. V cieli bol Fromme pochopiteľne bez šance a slovenský šampión oslavuje tohtoročné druhé víťazstvo.

isport.blesk.cz

Bombarďák Sagan. Slovenský cyklistický bojar Peter Sagan okolo seba počúva, že je až príliš často druhý. Zdá sa, že je mu to jedno rovnako tak, ako nesleduje, kam až mu porastú jeho dlhé vlasy.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.