Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
04.09.2016, 21:26

Kozáka po zápase rozčúlil komentátor RTVS: "Načo provokujete?"

Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Ján Kozák si neudržal po prehratom zápase proti Anglicku emócie na uzde.

Kozáka po zápase rozčúlil komentátor RTVS: "Načo provokujete?"
Zdroj: youtube

Úvodné zhodnotenie kvalifikačného zápasu zvládol tréner Kozák ešte v pomerne miernom tóne. 

"Futbal prináša aj takéto veci. Zápas nás stál veľa síl, fanúšikovia boli fantastickí. Je ťažké tak dlho odolávať tlaku takéhoto súpera. Prvý polčas bol vyrovnaný, potom sme chceli ísť na víťazstvo, no skoré vylúčenie nám prekazilo plány." Týmito slovami začal svoje hodnotenie tréner Ján Kozák.

"Dostať gól v 95. minúte je pre každé mužstvo ťažký moment. Aj ďalej budeme pracovať tak ako doteraz, aby chlapci podávali obetavé výkony a aby hrali so srdcom. Nemám takú moc, aby som mohol ovplyvniť ďalšie veci.Sme malá krajina, máme fantastických ľudí, keby sme spolu držali tak ako dnes, boli by sme skvelá krajina," pokračoval Kozák a naznačil svoju frustráciu.

Následná otázka komentátora RTVS Ľuboša Hlavenu ho však vyviedla z miery: "Hneváme sa na rozhodcov?"

"Načo provokujete?" kontroval redaktorovi tréner Kozák. "Vy povedzte svoj názor. Rozhodcovia a tak ďalej. Toto mi robíte?"

"Prosím vás pekne, toto je od vás nekorektné, ja to dám do polohy takej, aby to každý pochopil a vy dáte takúto nasledujúcu otázku. Čo sú to za spôsoby?" pokračoval rozčúlený Kozák. Komentátor sa mu následne ospravedlnil. "A to nielen dnes," dodal reprezentačný kouč. 

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.