Peter BudajTASR/AP

Budaj mal vyše 20 zákrokov a dostal iba jeden gól. Jeho tímu to na body nestačilo

30.10.2016, 06:25

Hokejisti Los Angeles Kings prehrali v noci na nedeľu v zámorskej NHL na ľade St. Louis Blues 0:1. V bráne hostí opäť nastúpil slovenský gólman Peter Budaj, ktorý inkasoval len z hokejky Jadena Schwartza v úvode tretej tretiny.

Pre Budaja, ktorý mal celkovo 24 zásahov a vyhlásili ho za tretiu hviezdu stretnutia, to bola prvá prehra v aktuálnej sezóne.

Víťazný gól v stretnutí Philadelphia - Pittsburgh (4:5) strelil v 49. minúte Jevgenij Malkin. Pre ruského útočníka to bol jubilejný 300. presný zásah v profilige.

NHL - základná časť:
      Buffalo - Florida 3:0, Detroit - Boston 0:1, Montreal - Toronto 2:1, New Jersey - Tampa Bay 3:1, Philadelphia - Pittsburgh 4:5, Arizona - Colorado 2:3, Minnesota - Dallas 4:0, St. Louis - Los Angeles 1:0, Vancouver - Washington 2:5, San Jose - Nashville 4:1

01 - Modified: 2024-04-24 12:24:10 - Feat.: - Title: Šatan: Všetci slovenskí hrači z AHL sú pre nás zaujímaví. Z Česka chcem päť hokejistov 02 - Modified: 2024-04-24 07:44:16 - Feat.: - Title: Fehérváry unikol obrancovi, v kľúčovom momente však neuspel. Washington je v NHL bližšie k vyradeniu 03 - Modified: 2024-04-23 14:26:40 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Čo čakať od výrazných posíl z NHL? Na veľký tlak sú títo borci pripravení, tvrdí expert 04 - Modified: 2024-04-23 07:38:49 - Feat.: - Title: Napraví si chuť vďaka duelom na MS? Osvedčené meno Ramsayho tímu môže ukázať, že si zaslúži viac šancí v NHL 05 - Modified: 2024-04-22 05:27:52 - Feat.: - Title: Martin ​Fehérváry strelil prvý gól v play off, Washington prehral na ľade Rangers
26. apríl 2024 06:25