Nechutnosť na trávniku. Fanúšikovia počas oslavy gólu zranili petardou brankára

03.12.2016, 21:35
ČTKČTK

Stretnutie francúzskej futbalovej ligy medzi Métami a Lyonom bolo v 32. minúte za stavu 1:0 predčasne ukončené po tom, čo domáci fanúšikovia pyrotechnikou zranili brankára hostí Anthonyho Lopesa.

Arbiter najprv zápas prerušil, ale po polhodine sa rozhodol duel ukončiť. O ďalšom osude stretnutia rozhodne vedenie súťaže. Métam hrozí kontumačná prehra.

V 30. minúte sa Méty dostali do vedenia, čo domáci priaznivci oslavovali pyrotechnikou. Jedna zo svetlíc zasiahla aj brankára Lopesa.

Vo chvíli, keď ležal na zemi, k nemu spadla petarda. Portugalský gólman sa stihol na poslednú chvíľu aspoň trochu odvaliť, napriek tomu dostal priamy zásah a musel byť prevezený do nemocnice na vyšetrenie.

01 - Modified: 2024-04-23 18:38:43 - Feat.: - Title: Macron tvrdí, že Seina je čoraz čistejšia a chce si v nej zaplávať. Majú sa v nej konať preteky 02 - Modified: 2024-04-23 16:01:32 - Feat.: - Title: Letisko vo Francúzsku vo štvrtok ochromí štrajk, tvrdia leteckí dispečeri 03 - Modified: 2024-04-23 13:04:35 - Feat.: - Title: Polícia vysťahovala pred olympiádou ďalší tábor migrantov v Paríži 04 - Modified: 2024-04-22 14:14:13 - Feat.: - Title: Francúzsky starosta vyvolal pobúrenie nacistickým pozdravom. Urobiť tak mal dvakrát 05 - Modified: 2024-04-19 18:42:08 - Feat.: - Title: Medzinárodný menový fond vyzval Paríž a Rím na väčšie šetrenie, naopak Nemci by mali viac investovať
24. apríl 2024 06:25