Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
07.04.2017, 09:02 Aktualizované dňa 07.04.2017 o 11:39

VIDEO: Zverejnili takmer 15-minútový policajný záznam z jazdy Weissa. Z auta vystupuje mnoho ľudí

Denník Nový Čas má k dispozícii video, v ktorom je vidieť futbalistu za volantom luxusného Mercedesu.

VIDEO: Zverejnili takmer 15-minútový policajný záznam z jazdy Weissa. Z auta vystupuje mnoho ľudí
Zdroj: reprofoto YouTube

Kauza Vladimíra Weissa mladšieho pokračuje. Denník Nový Čas dnes zverejnil fotografiu, na ktorej má byť futbalista za volantom svojho luxusného Mercedesu v noci 2. októbra, kedy ho zastavila polícia. 

Pozrite si video zo zásahu polície, ktoré zverejnili na YouTube týždenníka Plus 7 dní. 

Okresná prokuratúra v stredu zastavila vyšetrovanie Weissa ml., "pretože je nepochybné, že sa nestal skutok, pre ktorý sa viedlo trestné stíhanie." V ten istý deň generálny prokurátor Jaromír Čižnár vydal na základe medializovaných informácií pokyn na preskúmanie trestnej veci. 

Polícia zastavila Vladimíra Weissa ml. v nedeľu 2. októbra skoro ráno na Rázusovom nábreží. Mal šoférovať luxusné auto, v ktorom sa údajne nachádzalo až desať mladých ľudí. Slovenský reprezentant sa odmietol podrobiť dychovej skúške aj odberu krvi, čo znamená, že sa na neho pozerá, akoby mal v krvi jedno promile alkoholu.

Následne polícia reprezentanta v pondelok 3. októbra obvinila a až po viac ako 30 hodinách ho prepustila z cely predbežného zadržania na slobodu. Podľa vtedajšieho vyjadrenia obhajcu Kuráňa je obvinenie založené len na výpovedi jedného svedka, a to príslušníka polície. Z ďalších výpovedí troch svedkov vyplýva, že Weiss ml. motorové vozidlo nešoféroval. To vyšetrovateľ údajne odignoroval. Prípad dozorovala Okresná prokuratúra Bratislava I. Tá aj riešila prípadné podanie obžaloby na súd.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.