TASR/AP

Hráčov Bayernu rozhneval maďarský rozhodca. Po zápase s Realom ich z jeho šatne vyviedli policajti

19.04.2017, 17:01
Hráčom Bayernu najviac prekážalo, že Kassai vylúčil Vidala a rozhodcu tiež vinili z uznania dvoch gólov súpera, ktoré padli z ofsajdových situácií.

Trojica futbalistov mníchovského Bayernu ťažko niesla vyradenie vo štvrťfinále Ligy majstrov.

Po utorňajšej prehre 2:4 po predĺžení s Realom Madrid sa do rozhodcovskej šatne prišli sťažovať Arturo Vidal, Robert Lewandowski a Thiago Alcantara, ktorí verbálne zaútočili na maďarského arbitra Viktora Kassaia. Trio hráčov nemeckého majstra museli zo šatne vyviesť policajti.

"Mali sme vyhrať a postúpiť, ale pravda je, že rozhodca mal niekoľko zlých verdiktov," vyhlásil Lewandowski. Hráčom Bayernu najviac "pila krv" situácia z 84. minúty, keď Kassai vylúčil Vidala a maďarského rozhodcu tiež vinili z uznania dvoch gólov súpera, ktoré padli z ofsajdových situácií.

Real materiálnu prevahu v poli využil a v predĺžení tromi presnými zásahmi rozhodol o postupe do semifinále.

"Hrali sme veľmi dobre a zaslúžili sme si viac. Verdikty rozhodcu nás však zrazili do kolien. Vidal nemal dostať druhú žltú kartu. Myslím, že zápasy na tejto úrovni by mali viesť kvalitnejší rozhodcovia, respektíve by mali kompetentní pouvažovať nad použitím videotechniky," pridal svoj postreh tréner Bayernu Carlo Ancelotti.

01 - Modified: 2024-04-16 16:51:58 - Feat.: - Title: Slovan hľadá novú jednotku. Belasí potrebujú brankára aspoň na tri sezóny. Borjana však fanúšikovia „žrali“ 02 - Modified: 2024-04-15 18:50:05 - Feat.: - Title: Expert na Bundesligu pre HN: Leverkusen trafil pri posilách jackpot. Kľúčom k titulu bol aj kouč či mentalita 03 - Modified: 2024-04-13 16:27:25 - Feat.: - Title: Slovan Bratislava získal rekordný štrnásty titul majstra Slovenska 04 - Modified: 2024-04-13 13:47:12 - Feat.: - Title: Slovenský brankár Dúbravka s piatym čistým kontom, Newcastle nedal šancu Tottenhamu 05 - Modified: 2024-04-13 07:47:39 - Feat.: - Title: VIDEO Fanúšik v Saudskej Arábii zbičoval futbalistu. Po prehratom zápase mu spôsobil poriadne rany na chrbte
24. apríl 2024 12:17