Ohlasy zahraničných médií na našu premrhanú šancu: Famózny comeback či poľovačka so šťastným koncom

11.05.2017, 10:14
lmlm

Prečítajte si ohlasy zahraničných médií na prehru slovenských hokejistov 2:3 po predĺžení.

Die Welt:
Nemecký národný hokejový tím sníva na majstrovstvách sveta štvrťfinálový sen. Proti Slovákom preukázali Nemci dobré nervy.

Frankfurter allgemeiner
Poľovačka so šťastným koncom. Nemecký tím dosiahol úspech a otočil nepriaznivý stav z 0:2.

Süddeutsche Zeitung
Nemecko uspelo po famóznom comebacku. Štvrťfinále majstrovstiev sveta je na dosah.

idnes.cz:
Slováci odohrali zatiaľ najlepší zápas na turnaji. Slovenskí hokejisti mali večerný duel skupiny A v Kolíne proti domácemu Nemecku rozohraný viac než dobre. Viedli 2:0, ale v druhej tretine počas pol minúty dvakrát inkasovali a potom padli v nájazdoch, ktoré rozhodol Dominik Kahun. Pre Slovákov je to tretia porážka zo štyroch zápasov.

iihf.com
Nemecko sa dostalo do dvojgólovej straty. Za pol minúty však vyrovnalo a v nájazdoch už rozhodlo o výhre.

01 - Modified: 2024-04-26 17:19:44 - Feat.: - Title: Slováci nezvládli prvú tretinu, federálne derby v Trenčíne vyhrali Česi 02 - Modified: 2024-04-18 13:23:44 - Feat.: - Title: Obranca Marinčin prišiel o šampionát. Má prasknutý stavec, sezóna sa preňho skončila 03 - Modified: 2024-04-17 13:42:32 - Feat.: - Title: Kto príde z NHL na šampionát? Šatan počíta s Regendom, prvé posily majú doraziť už o týždeň 04 - Modified: 2023-05-25 20:36:50 - Feat.: - Title: Kanada zdolala Fínsko 4:1, postúpila do semifinále mieri už ôsmy krát 05 - Modified: 2023-05-21 08:25:40 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Cehlárik a Grman nastúpia proti Slovinsku. Návrat oboch hráčov prinesie zmeny v zostave
26. apríl 2024 20:11