Obranca Anaheim Ducks Nathan Beaulieu (28) pomáha brankárovi Anthonymu Stolarzovi počas tretej tretiny v Honda Center. FOTO: REUTERS

Anaheim prehral so Seattlom 4:5. V zostave chýbal Regenda

28.11.2022, 06:40

O triumfe hostí rozhodol v 44. minúte Daniel Sprong, Matthew Beniers si pripísal na konto gól a dve asistencie. Anaheimu nepomohli ani tri využité presilovky.

Hokejisti Anaheimu v zostave bez slovenského útočníka Pavla Regendu prehrali v noci na pondelok v zámorskej NHL so Seattlom 4:5. O triumfe hostí rozhodol v 44. minúte Daniel Sprong, Matthew Beniers si pripísal na konto gól a dve asistencie. Anaheimu nepomohli ani tri využité presilovky.

Winnipeg aj vďaka dvom gólom Pierrea-Luca Duboisa triumfoval na ľade Chicaga 7:2. Josh Morrissey zaznamenal tri asistencie a trojbodový zápas odohral aj Kyle Connor (1+2). Hráči Minnesoty vyhrali v nedeľnom dueli doma nad Arizonou 4:3. Gólom a dvoma asistenciami k tomu prispel ruský útočník Kirill Kaprizov.

NHL - výsledky:

Anaheim - Seattle 4:5, Chicago - Winnipeg 2:7, San Jose - Vancouver 3:4 pp, Minnesota - Arizona 4:3, Los Angeles - Ottawa 2:2 po 2. tretine

01 - Modified: 2024-04-19 05:43:13 - Feat.: - Title: Pospíšil prispel k triumfu Calgary asistenciou, MacKinnon prekonal rekord Šťastného 02 - Modified: 2024-04-17 15:18:01 - Feat.: - Title: Slafkovský má top formu a na MS by mal patriť k lídrom. Mnoho mien máme stále aj v AHL 03 - Modified: 2024-04-17 07:13:12 - Feat.: - Title: Slafkovský získal v NHL bonus za 20 gólov, je voľný pre svetový šampionát 04 - Modified: 2024-04-16 06:00:21 - Feat.: - Title: Černák skóroval, no Tampa podľahla Buffalu. Islanders si zaistili miestenku v play off 05 - Modified: 2024-04-13 05:10:18 - Feat.: - Title: Hokejisti Vegas spečatili postup do play off NHL, Pospíšil prispel dvoma asistenciami k triumfu Flames
19. apríl 2024 12:59