Slovenský útočník Tomáš Tatar. FOTO: USA Today

Tatar zažiaril v NHL. Prispel gólom a dvoma asistenciami k triumfu New Jersey nad Coloradom

02.03.2023, 06:47

V zápase proti obhajcovi Stanleyho pohára strávil slovenský útočník na ľade 17:25 min a zaznamenal tri plusové body.

Slovenský hokejista Tomáš Tatar prispel v NHL gólom a dvoma asistenciami k víťazstvu New Jersey na ľade Colorada 7:5. V zápase proti obhajcovi Stanleyho pohára strávil na ľade 17:25 min a zaznamenal tri plusové body.

V noci na štvrtok sa presadil aj obranca Martin Fehérváry, ktorého Washington remizoval po dvoch tretinách s domácim Anaheimom 1:1.

Tatar v 12. minúte strelou z prvej do odkrytej bránky vsietil svoj 14. gól v sezóne a zvýšil na 3:0 pre Devils

Hostia viedli v 26. minúte už 5:1 a hoci sa Coloradu tromi rýchlymi gólmi podarilo znížiť na 4:5, cenné víťazstvo si už nenechali ujsť. Pri záverečných dvoch presných zásahoch "diablov" asistoval Tatar.

01 - Modified: 2024-04-24 07:44:16 - Feat.: - Title: Fehérváry unikol obrancovi, v kľúčovom momente však neuspel. Washington je v NHL bližšie k vyradeniu 02 - Modified: 2024-04-23 14:26:40 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Čo čakať od výrazných posíl z NHL? Na veľký tlak sú títo borci pripravení, tvrdí expert 03 - Modified: 2024-04-23 07:38:49 - Feat.: - Title: Napraví si chuť vďaka duelom na MS? Osvedčené meno Ramsayho tímu môže ukázať, že si zaslúži viac šancí v NHL 04 - Modified: 2024-04-22 05:27:52 - Feat.: - Title: Martin ​Fehérváry strelil prvý gól v play off, Washington prehral na ľade Rangers 05 - Modified: 2024-04-21 08:26:12 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Ramsay urobil v tíme štyri zmeny, Slováci rátajú aj s Tatarom
24. apríl 2024 10:19