Slafkovský si pripísal asistenciu. Bodoval už ôsmy zápas v rade, čím vylepšil rekord

18.02.2024, 07:40

Slovenský hokejista prihrával Nickovi Suzukimu, ktorý v 50. minúte vyrovnal v presilovke na 3:3.

Slovenský hokejista Juraj Slafkovský si pripísal asistenciu, no Montreal prehral v noci na nedeľu v NHL doma s Washingtonom 3:4. Najvyššie draftovaný hráč roku 2022 bodoval v ôsmom stretnutí v sérii a opäť vylepšil svoj klubový rekord v počte zápasov s bodom v tínedžerskom veku.

Slafkovský prihrával Nickovi Suzukimu, ktorý v 50. minúte vyrovnal v presilovke na 3:3. Víťazný gól Washingtonu však strelil v 52. minúte Alexej Protas. V drese hostí nastúpil v prvej obrane Martin Fehérváry, no odohral iba jeden a pol minúty a pre zranenie v dolnej časti tela zo stretnutia odstúpil.

NHL výsledky

Boston - Los Angeles 4:5 pp, Dallas - Edmonton 3:4 pp, Chicago - Ottawa 3:2, Calgary - Detroit 0:5, Minnesota - Buffalo 2:3 pp, St. Louis - Nashville 2:5, Tampa Bay - Florida 2:9, Montreal - Washington 3:4 /J. SLAFKOVSKÝ (0+1), Toronto - Anaheim 9:2, New Jersey - Philadelphia 6:3, Vancouver - Winnipeg 2:4, San Jose - Columbus 3:3 po II. tretine, Vegas - Carolina 1:1 po II. tretine

01 - Modified: 2024-04-10 13:06:24 - Feat.: - Title: Slafkovského súčasná forma je prísľub aj pre národný tím. Ukazuje, že má schopnosti byť líder, tvrdí Bartovič 02 - Modified: 2024-04-10 09:00:00 - Feat.: - Title: VIDEO Neuveriteľný Slafkovský sa odtrhol z reťaze. Strelil svoj prvý hetrik v NHL a naďalej prepisuje tímové rekordy 03 - Modified: 2024-04-10 05:33:11 - Feat.: - Title: VIDEO: Slafkovský strelil prvý hetrik v NHL, jeho tím suverénne triumfoval. Černák si pripísal asistenciu 04 - Modified: 2024-04-07 04:53:30 - Feat.: - Title: Slafkovský asistoval, na výhru Montrealu to však nestačilo 05 - Modified: 2024-04-03 14:32:04 - Feat.: - Title: Valábik pre HN: Nemyslím si, že by pre hráčov z KHL prišla pozvánka do prípravy
11. apríl 2024 14:35