Hráč Trnavy Lukáš Štetina a hráč Aston Villy Leon Bailey v priateľskom futbalovom zápase FC Spartak Trnava - Aston Villa v Trnave. FOTO: TASR/Lukáš Grinaj

Aston Villa zdolala Trnavu 3:0, na tribúny pritiahla vyše 16-tisíc divákov

20.07.2024, 20:24

Pre Spartak išlo o generálku na Niké ligu, ešte predtým ho však čaká vo štvrtok úvodný duel druhého predkola Konferenčnej ligy na pôde FK Sarajevo.

Futbalisti Spartaka Trnava prehrali v sobotňajšom prípravnom zápase s Aston Villou 0:3. O góly účastníka Premier League sa na Štadióne Antona Malatinského postarali v prvom polčase Leon Bailey a v druhom Morgan Rogers a Charlie Archer.

Na štvrtý tím uplynulej sezóny najvyššej anglickej súťaže sa prišlo pozrieť až 16 094 divákov. Aston Villa potvrdila papierové predpoklady a zvíťazila 3:0. Hostia otvorili skóre v 38. minúte, keď z hranice šestnástky trafil do siete krásnou obaľovačkou Bailey. Angličania cez polčas kompletne vymenili zostavu, Trnavčania sa k podobnému kroku uchýlili po hodine hry.

image

Ružomberok napriek prehre v Kostanaji postúpil do druhého predkola Európskej ligy

To už prehrávali dvojgólovým rozdielom, keď Rodgers dorazil loptu do siete po strele Younga. V závere zápasu predviedol birminghamský klub kolmú akciu, Rodgers posunul loptu na Archera a jeho delovka s prispením teču Ujlakyho skončila v trnavskej sieti.

01 - Modified: 2024-07-19 19:03:42 - Feat.: 1 - Title: Slovenské futbalistky čaká v semifinále baráže Wales 02 - Modified: 2024-07-17 18:30:10 - Feat.: 1 - Title: Slovan si postup postrážil a zvíťazil aj v odvete. V závere duelu však už hostia pôsobili trochu profesorsky 03 - Modified: 2024-07-17 13:15:49 - Feat.: 1 - Title: Ostro sledovaná a nablýskaná šou, v hlavnej úlohe Mbappé. Futbalový fenomén sa ukázal hviezdnemu Realu 04 - Modified: 2024-07-17 17:56:08 - Feat.: 1 - Title: Nemecká polícia krátko pred finále ME zasahovala kvôli obave z útoku 05 - Modified: 2024-07-15 14:18:59 - Feat.: 1 - Title: Úžasná technika, skvelý prehľad v hre i plynulá chorvátčina. Ofenzívny maestro Španielov píše netuctový príbeh
01 - Modified: 2024-08-28 21:34:34 - Feat.: - Title: Lille a CZ Belehrad postúpili do hlavnej fázy Ligy majstrov. Skóroval aj Schranz 02 - Modified: 2024-08-28 21:35:25 - Feat.: - Title: Slovan dokonal futbalovú senzáciu. Neuveriteľným obratom v závere si vybojoval Ligu majstrov 03 - Modified: 2024-08-27 09:57:20 - Feat.: - Title: Škriniar je na odchode z Paríža, smeruje za Ronaldom do Saudskej Arábie 04 - Modified: 2024-08-23 09:30:00 - Feat.: - Title: VIDEO Na ihrisku sa mu nedarí, na internete dominuje. Ronaldo si založil YouTube kanál, za deň získal 17 miliónov odberateľov 05 - Modified: 2024-08-20 18:32:27 - Feat.: - Title: Jednoznačná prehra v Arménsku. Ružomberku sa historický postup výrazne vzdialil
04. september 2024 14:18