Tréner MFK Ružomberok Ondřej Smetana. FOTO: TASR/HINA

Jednoznačná prehra v Arménsku. Ružomberku sa historický postup výrazne vzdialil

20.08.2024, 20:23
20.08.2024, 20:32

Už v 4. minúte sa presadil Goncalo Gregorio, po zmene strán zvýšil z penalty Gor Manveljan a v úplnom závere skóroval v drese arménskeho vicemajstra aj Matheus Auas.

Futbalisti MFK Ružomberok prehrali v úvodnom zápase play off Európskej konferenčnej ligy na pôde FC Noah 0:3. Už v 4. minúte sa presadil Goncalo Gregorio, po zmene strán zvýšil z penalty Gor Manveljan a v úplnom závere skóroval v drese arménskeho vicemajstra aj Matheus Auas.

Stretnutie museli prerušiť na takmer dvadsať minút pre výpadok prúdu. Odveta je na programe budúci štvrtok (18.30 h) v Ružomberku.

Ružomberok prekvapujúco postúpil do play off, vyradil favorita

Noah prevýšil úradujúceho víťaza Slovenského pohára vo všetkých hlavných štatistikách. Bol aktívnejší v útoku, vyhral na strely 22:5 (na bránu 10:2) a v druhom polčase svoju aktivitu zúročil dvoma gólmi. Arménsky klub tak zvíťazil aj vo svojom piatom domácom zápase v jednej z európskych pohárových súťaží.

01 - Modified: 2024-08-08 21:41:57 - Feat.: 1 - Title: Ružomberok sa zvučného súpera nezľakol. S chorvátskym Hajdukom Split remizovali 02 - Modified: 2024-07-25 21:43:03 - Feat.: 1 - Title: Ružomberok prehral s Trabzonsporom, nedal ani jeden gól. Sklamanie, tvrdí Smetana 03 - Modified: 2024-07-18 17:13:57 - Feat.: 1 - Title: Ružomberok napriek prehre v Kostanaji postúpil do druhého predkola Európskej ligy 04 - Modified: 2024-05-02 12:09:23 - Feat.: 1 - Title: Víťaz, čo pláva neoblomne proti prúdu a zostáva verný svojej filozofii. Fiľov klub je európsky unikát
01 - Modified: 2024-09-08 19:52:57 - Feat.: - Title: Liga národov: Slováci zdolali Azerbajdžan, na svojom konte majú už šesť bodov 02 - Modified: 2024-09-08 08:02:09 - Feat.: - Title: Analytik Slovana, ktorého chváli Weiss: Dali sme 15 gólov po situáciách z našich dát. Dáni bránili dosť naivne 03 - Modified: 2024-09-06 09:26:46 - Feat.: - Title: Športový obsah je pre Voyo zásadný 04 - Modified: 2024-09-06 09:12:15 - Feat.: - Title: Slováci sa na gól natrápili. Nakoniec vybojovali v Estónsku najtesnejšie víťazstvo 05 - Modified: 2024-09-05 20:30:26 - Feat.: - Title: Historický míľnik pre futbalovú legendu: Ronaldo ako prvý hráč nastrieľal 900 gólov
09. september 2024 15:25