Slovenský hokejista Miloš Kelemen (vľavo). FOTO: TASR/AP

Kelemen strelil prvý gól v sezóne AHL, Dvorský so Sýkorom nebodovali

21.10.2024, 10:02

Slovenský krídelník si v zápase pripísal aj mínusový bod, vyslal dve strely na bránku a v závere inkasoval 10-minútový osobný trest za urážku rozhodcu.

Slovenský hokejista Miloš Kelemen si otvoril strelecký účet v sezóne v nižšej zámorskej súťaži AHL. Dvadsaťpäťročný útočník skóroval v noci na pondelok pri prehre jeho Tucsonu Roadrunners s Texas Stars 3:4.

Kelemen na začiatku druhej tretiny poslal svoj tím do vedenia 2:1, neskôr domáci viedli aj 3:1, no sľubný náskok neudržali. Slovenský krídelník si v zápase pripísal aj mínusový bod, vyslal dve strely na bránku a v závere inkasoval 10-minútový osobný trest za urážku rozhodcu.

V akcii boli zo Slovákov aj Dalibor Dvorský (Springfield) a Adam Sýkora (Hartford), ktorí však nebodovali. Do bránky Iowy sa druhýkrát v sezóne dostal Samuel Hlavaj, ktorý vykryl všetkých päť striel hráčov San Jose po tom, ako v tretej tretine vystriedal medzi žŕdkami Jespera Wallstedta. Jeho tím prehral 3:7.

01 - Modified: 2024-09-26 20:03:41 - Feat.: - Title: Slovenský talent srdnato bojuje o svoje miesto v NHL. Je to veľký prísľub pre náš hokej, chváli ho Feneš 02 - Modified: 2024-08-15 11:19:00 - Feat.: - Title: Olympijská kvalifikácia v hokeji: Sila Slovákov rastie, Ramsay môže počítať s ďalšími tromi posilami 03 - Modified: 2024-07-11 20:26:44 - Feat.: - Title: Budaj mieri do elitnej spoločnosti ako tréner. Skvelý rečník, ktorý to má v hlave zrovnané, chváli ho Lašák 04 - Modified: 2024-07-01 08:01:01 - Feat.: - Title: Ďalšia šanca pre Regendu a Kelemena. Od svojich klubov dostali kvalifikačné ponuky 05 - Modified: 2024-05-14 11:42:44 - Feat.: - Title: Facka nám pomohla. Teraz sa už ukazuje sila nášho tímu, hovorí hviezda zápasu proti USA Kelemen

Warning: A non-numeric value encountered in /disk2/www/hnonline.sk/web/templates/site/najcitanejsie.php on line 1492

21. október 2024 10:03