StoryEditor

Páni, do púšte! Toto sú trendy jesene

25.08.2014, 00:00
Autor:
stlstl
Tohtoročnej sezóne bude kraľovať farba ťavej srsti. Inšpirujte sa, ako ju nosiť.

Nadčasová elegancia, ale aj svieže trendy kúsky. Túto jeseň bude v pánskom oblečení hrať prím farba ťavej srsti. Tá je ideálnym neutrálnym základom, ktorý môžete kombinovať s výraznejšími farbami alebo ju využiť ako tón v tóne. Ťavia srsť je skvelou alternatívou k typickej šedej, námorníckej modrej či čiernej, ktoré prevládajúc počas chladnejších mesiacov.

Pokiaľ si netrúfate na veľké plochy (napríklad v podobe kabáta či obleku), siahnite apoň po detailoch, napríklad po šáloch, opaskoch, topánkach, klobúkoch či čiapkach. Skúste začať napríklad pulóvrom vo farbe ťavej srsti a možno zistíte, že zvládnete aj blejzer či elegantný pléd.

Tu je niekoľko zásad a tipov na nadchádzajúcu sezónu:

- Dominujú štíhle slim siluety oblekov a sák.
- Nebojte sa ťažších tkanín ako vlna, flanel, menčester či tvíd. Zahrejú vás a a v kombinácii s farbou ťavej srsti ich môžete použiť aj na celý oblek.


- Hutnosť tkanín odľahčite úpletmi na svetroch či pulóvroch, bielymi gombíkmi, priestrannými taškami či elegantnými topánkami.
- Budú sa nosiť jedno- aj dvojradové kabáty, pričom dominujú tradičné siluety a mierne nadmerné rozmery-
- Stavte na čisté línie.
- Veľký návrat hlásia roláky - na svetroch, úpletových tričkách a dokonca na bundách či kabátoch.
- Okrem klasických kabátov túto jeseň aj do pánskeho šatníka preniknú plédy, pončá či pareá.Pozrite si trendy pánskej módy aj v galérii.


Zdroj: fashionising.com

23. máj 2022 14:15