StoryEditor

IMT Smile prináša pieseň k novej evitovke: Pozrite si prvú ochutnávku aj zábery z filmu

02.12.2021, 15:19
Autor:
ipip
Po úspešnej spolupráci na filme Príliš osobná známosť, sa tak k nám dostáva nová pieseň s vianočným nádychom od IMT Smile.

Skupina IMT Smile prináša vianočný hit s názvom V lete.... Ide o titulnú skladbu pre nový film od Evity Twardzik, ktorý sa dostane do našich kín na Valentína 2022 s názvom V lete ti poviem, ako sa mám a ktorý bol nakrútený podľa knižnej predlohy.

Po úspešnej spolupráci na filme Príliš osobná známosť, sa tak k nám dostáva nová pieseň s vianočným nádychom od IMT Smile. "Hudba k piesni mi napadla asi deň pred prvým stretnutím s Evitou a Oľgou, niekedy v máji ešte pred tým, ako som videl film. A vnútorne som cítil, že je to tá pravá pieseň pre tento film. Text napísal Vlado Krausz, pri otázke, že či má byť vianočný som mu povedal že len tak trochu, skôr pocitovo (úsmev), tú atmosféru mu skôr dodávajú ukážky z filmu, a aktuálne ročné obdobie," hovorí Ivan Tásler.

Pieseň si vypočujte vo videu:

Spojenie dvoch úspešných značiek si pochvaľuje aj Oľga Núñezová zo spoločnosti Nunez NFE: "Spolupráca na predošlom filme bola skvelá a preto sme oslovila Ivana znova, pretože kombinácia značiek IMT Smile a Evity funguje a baví nás," dodala.

Videoklip ku skladbe sa nakrúcal priamo pri tvorbe skladby, ale uvidíte v ňom exkluzívne aj prvé zábery z filmu. "Krédo tohto filmu je, že priatelia sú rodina, ktorú si vyberáš. A v tomto duchu sa nesie aj naša spolupráca s IMT Smile, pretože chlapcov považujeme za súčasť našej rodiny," hovorí o filmovej skladbe Evita.

"Touto skladbou sme vlastne začali aj práce na novom albume IMT Smile. Ten by sme chceli vydať niekedy na konci leta budúceho roka," dodáva Ivan. Aktuálny album Srdce rozum boulevard vyšiel v máji tohto roka.

V LETE TI POVIEM, AKO SA MÁM Nová kniha od Evity Urbaníkovej - V lete ti poviem, ako sa mám

​Film V lete ti poviem, ako sa mám má namierené do našich kín na Valentína 2022. V hlavných úlohách sa predstaví Tereza Kostková, Petra Vajdová, Dominika Morávková, Dana Rogoz, Andreea Vasile, Simona Babčáková, Soňa Norisová, Marián Miezga, Ján Koleník, Ondřej Sokol, Martin Hoffman, Jaroslava Plesl a Pavel Bartos.

*Zdroj: Tlačová správa

01 - Modified: 2021-11-25 06:51:58 - Feat.: 0 - Title: Bestseller od Evity s názvom V lete ti poviem, ako sa mám sa dočkal špeciálneho filmového vydania
01 - Modified: 2022-07-27 08:09:30 - Feat.: - Title: Najdrahší film Netflixu bude mať pokračovanie. Ryana Goslinga opäť uvidíme ako Šestku 02 - Modified: 2022-07-25 23:01:00 - Feat.: - Title: Kristína Svarinská a Martin Hofmann budú mať bábätko. V novej komédii Striedavka si zahrali životných partnerov 03 - Modified: 2022-07-19 05:00:00 - Feat.: - Title: Najväčší filmový úlet tohto roka si môžeš pozrieť v kine už 21. júla 04 - Modified: 2022-07-15 16:46:27 - Feat.: - Title: V Chris Sizemoreovej žilo vyše dvadsať osôb. Jedna sa pokúsila zaškrtiť jej dcéru, iné chceli spáchať samovraždu 05 - Modified: 2022-07-04 13:00:00 - Feat.: - Title: Moja tučná grécka svadba bude mať pokračovanie. Neuveríte, ako dnes vyzerá hlavná hrdinka
menuLevel = 2, menuRoute = style/kultura, menuAlias = kultura, menuRouteLevel0 = style, homepage = false
28. júl 2022 21:33