StoryEditor

Pokračovanie snímky Fantastické zvery mieri do kín: Čo odhalia tajomstvá Dumbledora a na čo sa tešiť?

14.12.2021, 11:21
Autor:
ipip
Do kín mieri dobrodružný film zo sveta plného kúziel a neustále zápasiaceho dobra so zlom.

V apríli 2022 budú mať všetci fanúšikovia a fanúšičky čarodejníckeho sveta Harryho Pottera príležitosť vrátiť sa medzi svoje obľúbené postavy a zažiť unikátne dobrodružstvo.

Do kín príde tretia časť série Fantastické zvery, tentoraz s podtitulom Tajomstvá Dumbledora. Nakrútil ju režisér David Yates, ktorý má na svedomí obe predchádzajúce časti série, ale aj štyri filmy z pôvodnej „potterovskej“ série. Na scenári aktuálnej snímky sa podieľala dokonca aj samotná Potterova stvoriteľka – spisovateľka J. K. Rowlingová.

Na čo sa tešiť?

Profesor Albus Dumbledore v príbehu prichádzajúceho filmu vie, že mocný temný čarodejník Gellert Grindelwald je na ceste prevziať moc nad čarodejníckym svetom. Nedokáže ho zastaviť sám, poverí preto magizoológa Mloka Scamandera, aby viedol neohrozený tím čarodejníkov, čarodejníc a jedného chrabrého muklovského pekára na nebezpečnej misii.

Vo videu si pozrite trailer:

Počas nej stretnú staré aj nové fantastické zvery i rastúcu armádu Grindelwaldových nasledovníkov. hrá sa o všetko a nie je isté, ako dlho sa bude môcť držať Dumbledore bokom.

V snímke Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora sa na plátna kín vráti Eddie Redmayne ako magizoológ Mlok Scamander, Jude Law ako Albus Dumbledore, Katherine Aterstone ako Tina Goldstein či Ezra Miller ako Credence Barebone.

K obsadeniu sa pridá obľúbený herec dánskeho pôvodu Mads Mikkelsen, ktorý stvárni obávaného Gellerta Grindelwalda. Do kín by sa mala snímka dostať v apríli v roku 2022.

*Zdroj: Tlačová správa

21. máj 2022 02:02