StoryEditor

Legenda slovenského danceflooru 90. rokov je späť. MC Erik prichádza s novým singlom

20.12.2018, 12:26
Autor:
redred
MC Erik uzatvára rok novou skladbou.

Legenda slovenskej dancefloorovej scény, DJ a producent MC Erik sa rozhodol rok zakončiť singlom Is This Love, ktorý vznikol v spolupráci s Martinom Hajkom. Naspieval ho s Ivanou Poláčkovou.

Pieseň si vypočujte vo videu:

Videoklip ku skladbe sa z časti nakrúcal ešte v letnom období v Prahe. „Klip sme síce točili už v lete, ale finálnu postprodukciu sme dokončili až teraz. Hneď po natočení klipu sme sa sťahovali, potom pripravovali svadbu a svadobnú cestu a popri tom všetkom ešte bežná pracovná hektika,“ vysvetlil zdržanie producent a DJ.

MC Erikovi do videoklipu dostal aj záľubu v kvalitných a rýchlych autách, keď špeciálnu úlohu dostala americká klasika Mustang.

MC Erik pravidelne pôsobí ako DJ v rôznych kluboch v Čechách a občas ako hosť aj na Slovensku. S Ivanou Poláčkovou pravidelne prezentuje svoje najväčšie hity na akciách zameraných na 90. roky.

V tomto roku sa predstavili aj na podujatí 90’s Explosion v Prahe. MC Erik je pravidelne súčasťou podujatia We Love 90s, ktoré dvakrát ročne prináša na Slovensko hviezdy európskej eurodance scény 90. rokov.

21. máj 2022 01:06