Alexandr Satinský, MAFRA
StoryEditor

Turné lídra Rammsteinu sa kvôli pandémii presúva. Till Lindemann vystúpi v Bratislave až na jeseň

21.01.2022, 09:35
Autor:
ipip
Termíny turné sa presúvajú vo viacerých krajinách, vrátane Slovenska.

Turné Ich Hasse Kinder Tour 2022 lídra skupiny Rammstein sa kvôli pandemickej situácii presúva na jeseň. Till Lindemann po novom vystúpi v Bratislave 24. novembra 2022 v Incheba Expo Aréne a v Prahe 22. novembra.

Zakúpené vstupenky na januárový koncert, na ktorom jeden z najlepších frontmanov rocku predstaví nové aj staré piesne aj špeciálne pyrotechnické efekty, zostávajú v platnosti.

„Epidemiologická situácia vo svete sa prudko zhoršuje, čo prináša nové obmedzenia pre medzinárodné lety, ako aj vstup a pobyt umelcov a členov tímu. A usporiadanie koncertov je v období zvýšenej chorobnosti pre divákov nebezpečné. Žiaľ za týchto okolností nie je možné uskutočniť turné Tilla Lindemanna v stanovenom časovom rámci. V tejto súvislosti a tiež z dôvodu zamedzenia hrozby šírenia nového kmeňa Covid-19 sme nútení oznámiť preloženie koncertov na nové termíny: 16.11. Kyjev. 18.11. Riga, 22.11. Praha, 24.11. Bratislava, 05.12. Novosibirsk a 11.12. Moskva Všetky zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti na nové termíny. Úprimne sa ospravedlňujeme za spôsobené nepríjemnosti a dúfame, že to pochopíte,“ konštatuje vyhlásenie manažmentu.

V hlavnom meste Slovenska predstaví neprehliadnuteľný Till Lindemann, 59-ročný rocker, hudobník a básnik skladby z albumov Skills In Pills aj F & M. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo experimentálnych a nekonvenčných hudobných nápadov, pôsobivé videoprojekcie a pyrotechnické efekty.

*Zdroj: Tlačová správa

21. máj 2022 02:19