Tieto smart hodinky od Huawei sú jednými z našich favoritov. Ich pôvodná cena bola okolo 120 eur, aktuálne ich zoženiete približne za 77 eur. Na našom webe nájdete aj ich test. Tieto smart hodinky sú veľmi ľahké a pohodlne sa nosia. Obsahujú GPS, snímač srdcového tepu, no merajú aj okysličenie krvi a obsahujú viacero tréningov, ktoré vám poctivo monitorujú. Na podlhovastom displeji si tiež môžete pozrieť niektoré cviky. Na jedno nabitie vydržia do desať dní.Huawei
StoryEditor

Ideálny tip na darček? Tieto smart hodinky sú stávkou na istotu a nezruinujú vašu peňaženku

16.12.2021, 16:30
Máme pre vás pár tipov na dostupné smart náramky a hodinky.

Ak premýšľate nad nákupom smart hodiniek či náramkov pod stromček, no nechcete minúť majland, spravili sme pre vás výber v hodnote do 150 eur. Túto hranicu sme zvolili ako maximum preto, že nie všetci sú ochotní zaplatiť za inteligentné hodinky dvesto, štyristo či sedemsto eur.

Myslite však na to, že zariadenia do 150 eur nepatria k špičke a nemusia mať napríklad najreálnejšie počítanie krokov či najpresnejšie GPS. 

Ak chcete vyspelé spoľahlivé zariadenia, treba siahnuť hlbšie do vrecka. V prípade, že vám jednoducho rozpočet nedovolí viac, poobzerali by sme sa po niektorom z nasledujúcich kúskov v galérii nižšie:

​Celkovo by sme však nepodliezali hranicu 50 eur. Samozrejme, aj tu zoženiete pár príjemných modelov, no ide skôr o smart náramky, teda nie o hodinky. Smart náramky sú všeobecne lacnejšie a dajú sa zohnať za lepší peniaz. S hodinkami by sme do najnižších cien jednoducho nešli. Príliš lacná elektronika sa nemusí oplatiť a neodvďačuje sa zvyčajne ani dlhou životnosťou. 

Náš test lacných náramkov nájdete na tomto odkaze a veľkého sprievodcu pri výbere smart hodiniek a náramkov nájdete na tomto odkaze.

19. máj 2022 12:55