StoryEditor

Výber slúchadiel, ktoré vám za slušnú cenu ponúknu viac, než by ste čakali

17.12.2021, 23:01
Tipy na darček v podobe bezdrôtových slúchadiel do 200 eur.

Vianoce sú už o pár dní a ak ste ešte nemali čas poriadne popremýšľať a zorientovať sa v mori slúchadiel, ponúkame vám náš pestrý výber. Inšpirujte sa kúskami do 200 eur, ktoré slušne hrajú a zároveň nezruinujú vašu peňaženku. 

Do výberu sme sa rozhodli zaradiť slúchadlá približne od 60 eur, pretože často zdôrazňujeme, že v elektronike sa neoplatí kupovať tie úplne najlacnejšie kúsky. Ak vám rozpočet dovolí priplatiť čo i len desať alebo tridsať eur, spravte tak. 

Samozrejme, môžete si kúpiť aj kúsky za 30 eur, no pravdepodobne budete buď obeťou odpájania slúchadiel, alebo menej kvalitného zvuku či zvýšenej kazovosti. 

AirPods 2019

Jedným z trendsetterov z oblasti bezdrôtových slúchadiel je spoločnosť Apple. Majú viacero modelov, pričom dávame do pozornosti AirPods z roku 2019. Plne funkčné sú po pripojení k iPhonom, vyhovovať však nemusí všetkým ich pevný násadec do ucha. Niekomu totiž viac sedia gumenné štuplíky.

Slúchdlá inak prichádzajú skvele vybavené, obsahujú mikrofón, ovládanie skladieb, hlasového asistenta a ich výdrž je päť hodín na nabitie. V škatuľke je ďalších 19 hodín. Stoja okolo 150 eur.

Apple

Amazfit PowerBuds

Firma Amazfit prináša množstvo slúchadiel, od najlacnejších po drahšie. V každom prípade si tu niečo vyberiete, no my sme volili kúsok za cenu okolo 90 eur. Pripojíte ich k iPhonom aj Androidu a obsahujú aj zaujímavý režim transparentnosti, kedy vám prepúšťajú zvuky z okolia. Hodí sa to pri...

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
20. máj 2022 17:34