StoryEditor

Výborná batéria, príťažlivá cena. V apríli nájdete tento smartfón aj na Slovensku

25.03.2020, 11:20
Samsung Galaxy M21 obsahuje až trojicu fotoaparátov a 6000 mAh batériu.

Patríte k ľuďom, ktorí dokážu poriadne vyšťaviť batériu svojho smartfónu? Potom by vás mohol zaujať nový smartfón Samsung Galaxy M21 od spoločnosti Samsung. Navyše, hodí sa aj pre fanúšikov fotografovania a sociálnych sietí, pričom má aj lákavú cenu 239 eur.

Tri fotoaparáty

Novinka obsahuje 6,4-palcový Full HD+ displej s vysokým rozlíšením a vo vrchnej časti je výrez v tvare písmena U. Vo výreze je situovaná predná selfie kamera s rozlíšením až 20 MP. Tá sa zároveň využíva aj na odomykanie tvárou. Do smartfónu však môžete vstúpiť aj pomocou odtlačku prstov.

Samsung

Na zadnej strane je trojica fotoaparátov, pričom je tu hlavný fotoaparát s rozlíšením až 48 MP. Skvelou správou je prítomnosť ultraširokého snímača, pre čoraz trendovejšie ultra-široké fotografie. Tretí fotoaparát slúži pre čo najlepšie fotky s rozostreným pozadím.

Dostupný od apríla

O výkon zariadenia sa stará osemjadrový procesor Exynos 9611 z domácej samsungáckej dielne a sekundujú mu 4 GB pamäte RAM. Používateľ bude mať k dispozícii 64 GB vnútorného úložiska, ktoré si môže rozšíriť o micro SD kartu. Niekoho môže potešiť 3,5 mm jack na slúchadlá, ktorý je skôr už raritou.

Samsung

​Na nabíjanie je tu USB-C konektor, pomocou ktorého dodáte energiu obrovskej batérii. Tá má až 6000 mAh a mala by sa postarať o poriadnu výdrž. Ak zabudnete nabiť smartfón večer, bez väčších problémov by ste s týmto mohli prežiť aj nasledujúci deň. Samsung Galaxy M21 nájdete v slovenskej ponuke od polovice apríla.

25. máj 2022 04:28