StoryEditor

Špička s nepochopiteľnou zmenou. Vyskúšali sme najlepšie hodinky od Samsungu

30.08.2020, 00:01
Vyskúšali sme nové smart hodinky Samsung Galaxy Watch 3.

Samsung má za sebou už niekoľko generácií smart hodiniek a s jeho inteligentným zariadením na ruke sme sa stretli už pred siedmimi rokmi. A hoci aktuálne sme spoznali Samsung Galaxy Watch 3, nejde o ich tretiu generáciu. Vývoj názvov je omnoho komplikovanejší, a tým vás v recenzii trápiť nebudeme.

Podstatné je, že hodinky sa vo viacerých smeroch neustále zlepšujú. Je však tento progres dostatočný a hodný svojej aktuálnej nemalej ceny? Prečítajte si našu recenziu.

Alžbeta Harry Gavendová / HN

Luxusný výzor

Dizajn je z nášho pohľadu korunou hodiniek. Veľmi sa nám páči nenútená elegancia, ktorá z hodiniek vyžaruje. Nami testovaný kus ocenia najmä ženy, no nechceme ani mužom odopierať možnosť poobzerať sa po prevedení Mystic Bronze.

Alžbeta Harry Gavendová / HN

​Ak chcete staviť na vizáž, Galaxy Watch 3 sú jedným z najhorúcejších kandidátov. Čierne či titánové modely sú tiež dobrou voľbou, ktorá sa navyše hodí aj k oficiálnejšiemu štýlu obliekania. V balení je však remienok z kože a ak si chcete merať aj poriadny tréning či plávanie, zamočíte ho. Iste, koža vyschne, no ak ste viac športovo zameraný, odporúčame dokúpiť si aj silikónový náramok. Ten bude na šport zrejme vhodnejší.

Unikátnosťou hodiniek Galaxy Watch 3 je otočná luneta. Ide o vystúpený prstencový okraj, ktorým pohybujete dokola, a tým listujete v menu a hýbete sa v položkách. Je to prudko návykové a aj keď nejde o novinku, Samsung to „vychytal“. Luneta zároveň slúži aj ako zvýšená ochrana displeja.

Alžbeta Harry Gavendová / HN

​Ďalší spôsob...

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
19. máj 2022 23:17