StoryEditor

Notebooky Huawei sú oficiálne aj na Slovensku. Potešia pokročilými vlastnosťami

04.09.2020, 13:16
Autor:
ahgahg
Huawei MateBooky sú ľahko prenosné i elegantné, pričom obsahujú inovatívne funkcie a cielia na manažérov, študentov či mladých profesionálov.

Huawei prináša na slovenský trh niekoľko kompaktných notebookov. Sú ľahko prenosné i elegantné, pričom obsahujú inovatívne funkcie a cielia na manažérov, študentov či mladých profesionálov. Jednou z hlavných výhod je tiež dlhá výdrž na nabitie.

MateBook 13

MateBook 13 je ultraľahký 13-palcový notebook, ktorý obsahuje celokovové telo a displej s rozlíšení 1440 pixelov s minimálnymi rámčekmi. Jedným z trendov v oblasti produktivity na notebookoch sú displeje, ktoré zobrazujú viac informácií vďaka pomeru strán 3:2.

Výrobcovia týmito displejmi postupne nahrádzajú širokouhlé displeje s pomerom strán 16:9, nakoľko väčšina zobrazovaného obsahu je dnes orientovaná skôr na výšku, ako na šírku.

Notebook disponuje dostatočným výkonom pre akékoľvek bežné úlohy - v konfigurácii pre slovenský trh bude mať štvorjadrový procesor Ryzen 5 od spoločnosti AMD, 8GB RAM a rýchly SSD disk. Grafické nároky pokryje čip Radeon Vega 8.

Senzor...

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
25. máj 2022 18:23