StoryEditor

Prvé smart hodinky od OnePlus. Firma predstavila aj novú vlajkovú loď

23.03.2021, 23:01
OnePlus 9 a OnePlus 9 Pro sa budú predávať aj na Slovensku.

Známy výrobca smartfónov OnePlus uviedol na trh svoje najpokročilejšie vlajkové lode série OnePlus 9. Patrí sem OnePlus 9 a OnePlus 9 Pro.

Novinky ponúkaju celkom nový dizajn a pekné farebné prevedenia. Zaujímavosťou je i spojenie s legendárnym profesionálnym výrobcom fotoaparátov Hasselblad, ktorého fotoaparáty zvečnili niektoré z najikonickejších tvárí a udalostí v modernej histórii. Patria sem napríklad prvé kroky človeka na Mesiaci.

OnePlus 9 Pro

OnePlus 9 Pro má 6,7-palcový displej Fluid AMOLED s rozlíšením 1440 x 3216 pixelov, ktorý sa môže pochváliť novou generáciou pokročilej technológie. Umožňuje displeju automaticky upravovať obnovovaciu frekvenciu od 120 Hz až do 1 Hz, aby zodpovedala aktuálnemu užívateľskému scenáru.

OnePlus

​To má za následok výrazne nižšiu spotrebu energie. Pod dipslejom sa nachádza aj snímač odtlačkov prstov.

Špičkový procesor Qualcomm Snapdragon 888 vyrobený 5 nm technológiou poskytuje 5G konektivitu, bleskové rýchlosti a o 25 percent vyšší výkon. Tento čip sa zalúži o výraznú úsporu energie batérie.


OnePlus 9 Pro prichádza s 8 GB RAM v kombinácii so 128 GB úložiskom, alebo 12 GB RAM v kombinácii s 256 GB úložiskom. Tento priestor sa však nedá rozšíriť o microSD kartu.

Operačný systém OxygenOS 11 prináša rýchlosť, plynulosť a prispôsobenie pre sériu OnePlus 9.  Zaujímavosťou je, že uľahčuje navigáciu aj jednou...

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
22. máj 2022 06:08