Tretím najpredávanejším telefónom bol v O2 za apríl Motorola Moto E7 Power. Tento telefón má 6,51-palcový IPS LCD displej a poháňa ho osemjadrový procesor MediaTek Helio G25, ktorému sekundujú 2/4 GB RAM a kapacita vnútorného úložiska je 32/64 GB. Na zadnej strane je hlavný fotoaparát s rozlíšením 13 MP, ktorému robí spoločnosť 2 MP senzor hĺbky. Selfie kamera má rozlíšenie 5 MP. Čítačka odtlačkov prstov je umiestnená vzadu a batéria má kapacitu 5000 mAh. Cena telefónu u nás je od 110 eur.Motorola
StoryEditor

Najpredávanejšie smartfóny za posledný mesiac. Tieto bodovali u operátorov

24.05.2021, 11:25
Do rebríčka pribudlo pár nováčikov. Je tu Samsung Galaxy A52 5G, Motorola E7 Power a používatelia sa neboja priplatiť ani za iPhone 12 Pro.

Štyria slovenskí operátori sa s nami podelili o svoje štatistiky v súvislosti s najpredávanejšími smartfónmi za apríl 2021. Po mesiaci sa poradie zmenilo a my vám ponúkame prehľad aktuálne najžiadanejších kúskov za štvrtý mesiac tohto roka.

Pozrite si v galérii nižšie momentálne poradie u operátorov 4KA, O2, Orange a Slovak Telekom. V galérii nenájdete len obrázky, ale i špecifikácie a ceny jednotlivých telefónov. V rebríčku nastali zmeny v poradí a je tu niekoľko nováčikov.

Pribudli tu Samsung Galaxy A32 5G aj A52 5G a používatelia sa neboja v 4ke priplatiť napríklad ani za iPhone 12 Pro. V O2 pribudla v top trojke aj Motorola E7 Power.

Iba pripomenieme, že toto poradie nie je obrazom "najpredávanejších telefónov sveta". Naši operátori ponúkajú rôzne pamäťové verzie jednotlivých smartfónov, navyše nemusia mať v ponuke vzájomne rovnaké kúsky. Výnimkou tiež nebýva ani exkluzivita niektorých farieb.

Toto poradie smartfónov vytvorili ich predaje u operátorov za marcové dni, pričom sa sem rátajú telefóny k paušálom, ale aj smartfóny, ktoré si zákazník kúpi v ich eshope, prípadne smartfóny, ktoré si objedná firma pre zamestnancov.

TOP 3 najpredávanejšie zariadenia u jednotlivých operátorov:

21. máj 2022 11:18