StoryEditor

LG uvádza na slovenský trh nové televízory. Tu sú ich ceny a dostupnosť

03.05.2022, 17:51
Autor:
ahgahg
LG predstavilo nové OLED, QNED a NanoCell televízory pre rok 2022 so širokým spektrom cien a uhlopriečok.

Najnovšie OLED televízory od LG boli veľkou témou už na veľtrhu so spotrebnou elektronikou CES 2022, aktuálne postupne prichádzajú na slovenský trh. Nové QNED televízory zvyšujú zážitok z LCD obrazu pomocou technológii Quantum Dot NanoCell spoločnosti LG, no uvidíme taktiež nové modely s technológiou NanoCell a inteligentnými procesormi LG α5 Gen 5 za dostupnú cenu.

OLED, QNED aj NanoCell televízory LG pre rok 2022 sú vybavené systémom webOS 22, najnovšou verziou inovatívnej platformy Smart TV od LG. 

Televízory LG OLED evo

Novinky LG OLED TV radu G2 a radu C2 sú osadené najpokročilejším OLED panelom OLED evo, inteligentným procesorom α9 Gen 5 a novou technológiou pre zvyšovanie jasu. Technológia LG OLED evo ponúka vyšší jas, čistý a detailný obraz pre realistický zážitok. Jas je ďalej zvýšený aj vďaka novým funkciám Brightness Booster Max v rade G2 a Brightness Booster v rade C2.

Najväčší rozsah veľkostí obrazoviek v histórii

Rad OLED televízorov LG pre rok 2022 uvíta taktiež nové veľkosti obrazoviek a štýlové designy, ktoré spotrebiteľom poskytujú väčší výber. Okrem prvého 97-palcového OLED televízora na svete a nového 83-palcového modelu ponúka rad G2 aj 77-, 65- a 55-palcové varianty. Zdokonalený Gallery Design radu G2 umožňuje...

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
18. máj 2022 09:34