StoryEditor

Ušetrite s mobilnými aplikáciami desiatky eur

25.02.2015, 23:00
Telefonovanie zadarmo alebo prehľad o zľavách a najlepších ponukách v okolí . Vďaka aplikáciam v smartfóne môžete mesačne ušetriť desiatky eur.

Výdavky pod kontrolou

Chceli by ste ušetriť, ale neviete kde? Nainštalujte si jednu z viacerých mobilných peňaženiek. Tá vám pomôže sledovať kde a koľko miniete. Dokážete si tak udržať prehľad vo výdavkoch a v jednoduchých grafoch uvidíte, koľko miniete mesačne na stravu, potraviny, ubytovanie či benzín. Na základe týchto údajov sa môžete rozhodnúť kde je priestor na šetrenie. Skúste Evo Wallet (Android, iOS) alebo Wallet (Android).

Volanie zadarmo

Ak ste v pokrytí WiFi signálu, tak už nemusíte míňať kredit z predplatenej karty alebo minúty z paušálu. Na telefonovanie môžete využiť aj populárnu chatovaciu aplikáciu Facebook Messenger (Android, iOS). Dovoláte sa ku každému, kto ju má nainštalovanú vo svojom chytrom telefóne. Okrem tejto aplikácie môžete využívať rovnakým spôsobom aj Skype (Andoid, iOS) alebo Viber (Android, iOS). Pri pripojení k dátovej sieti kvalitu hovoru ovplyvní rýchlosť a stabilita pripojenia. Rátať musíte aj so spotrebou dát. Minúta hovoru spotrebuje približne 240KB, hodina okolo 14MB.

Vernostné karty v mobile

Vernostná karta do potravín, do drogérie, do kina a aj na benzínku. Nakoniec ich je tak veľa, že sa nedajú už nosiť v peňaženke. Zľahčenie prináša slovenská aplikácia Moje karty (Android, iOS). Vďaka nej môžete mať všetky zľavy pokope a nestane sa vám, že by ste si vernostnú kartu zabudli doma.

Heuréka

Kupujete počítač, žrádlo pre psa alebo čistiace prostriedky? Ušetrite s mobilnou aplikáciou portálu heureka.sk. Ako web, tak aj program združuje milióny rôznych produktov z tisícok internetových obchodov a ponúka vám ich cenové porovnanie. S Heurekou sa vám nestane, že by ste kupovali predražený tovar. Aplikácia je dostupná pre Android a aj pre iOS.

Zľavy na každom rohu

Nie každá večera alebo výlet s partnerom musia prevetrať vašu peňaženku. Pomôžu vám aplikácie Zľavomat (Android, iOS) alebo Zľava dňa (Android, iOS), ktoré sú klonom rovnomenných internetových portálov. Kedykoľvek si s nimi môžete vyhľadať a prezerať aktuálne zľavy napríklad vo vašom meste a rovno ich aj objednať.

Prehľad leteniek

Plánujete výlet alebo dovolenku? Veľkým pomocníkom vám môže byť SkyScanner (Android, iOS). Aplikácia združuje dáta od väčšiny leteckých prepravcov do jednoduchého prehľadu. Stačí nastaviť východziu a príchodziu destináciu a približné dátumy letov. SkyScanner vám ponúkne rebríček od najlacnejších po najdrahšie letenky.

01 - Modified: 2023-03-19 23:00:00 - Feat.: - Title: Inflácia trápi aj mladých mileniálov 02 - Modified: 2023-03-14 23:05:01 - Feat.: - Title: Takto sa žije s mobilom v Číne. Ťahajú z ľudí obrovské množstvo dát 03 - Modified: 2023-02-27 23:00:00 - Feat.: - Title: Ako najlepšie zatepliť drevenicu? Poradíme vám 04 - Modified: 2023-02-23 15:01:00 - Feat.: - Title: Dôchodky 2023: vdovská penzia nie je automatická. V akej výške ju dostanete? 05 - Modified: 2023-02-22 23:07:05 - Feat.: - Title: Novinka čínskej značky má masívny 1-palcový čip fotoaparátu a nabije sa do pol hodiny. Dá sa už predobjednať
menuLevel = 2, menuRoute = style/tech, menuAlias = tech, menuRouteLevel0 = style, homepage = false
21. marec 2023 03:08