StoryEditor

Toto sú najpredávanejšie smartfóny u slovenských operátorov za minulý mesiac

18.08.2021, 00:01
V porovnaní s minulým mesiacom nastali v rebríčku menšie zmeny v poradí, no veľa nováčikov nepribudlo.

Štyria slovenskí operátori sa s nami podelili o svoje štatistiky za júl 2021. Pozrite si v galérii nižšie aktuálne poradie najpredávanejších smartfónov u operátorov 4KA, O2, Orange a Slovak Telekom.

V zozname nájdete nie len obrázky, ale i špecifikácie a ceny jednotlivých telefónov. V porovnaní s minulým mesiacom nastali v rebríčku menšie zmeny v poradí, no veľa nováčikov nepribudlo. Niektoré smartfóny si tak vytrvalo držia vysoké predajné pozície.

Veľmi dobre sa v predajoch drží smartfón Redmi Note 10 Pro, ktorý sa nachádza na popredných priečkach u všetkých štyroch operátorov.

Iba pripomenieme, že toto poradie nie je obrazom "najpredávanejších telefónov sveta". Naši operátori ponúkajú rôzne pamäťové verzie jednotlivých smartfónov, navyše nemusia mať v ponuke vzájomne rovnaké kúsky. Výnimkou tiež nebýva ani exkluzivita niektorých farieb.

Toto poradie smartfónov vytvorili ich predaje u operátorov za júlové dni, pričom sa sem rátajú telefóny k paušálom, ale aj smartfóny, ktoré si zákazník kúpi v ich eshope, prípadne smartfóny, ktoré si objedná firma pre zamestnancov.

TOP 3 najpredávanejšie zariadenia u jednotlivých operátorov:

20. máj 2022 05:54