StoryEditor

Priekopnícke notebooky v siedmej generácii mieria na Slovensko. Prinášajú výkon aj kvalitné displeje

09.05.2022, 14:36
Autor:
ahgahg
  • Konvertibilné notebooky Lenovo Yoga 2-v-1 boli priekopníkmi, ktorí otvárali nové možnosti pre používateľov.
  • Dali sa jednoducho preklopiť z pracovného zariadenia na zariadenie určené na zábavu.
  • Značka Yoga sa odvtedy rozšírila, prináša rôzne formy a aktuálne aj ďalšie pokročilejšie novinky.

Nová siedma generácia prémiového radu notebookov Lenovo Yoga Slim ponúka výkon, flexibilitu a funkcie pripravené na spoluprácu. Nechýba im tak inteligentný výkon či výborný obraz. Ide o 14-palcový ultratenký Yoga Slim 9i a 14- či 16-palcové modely Yoga Slim 7i Pro X a Yoga Slim 7 Pro X.

Lenovo tiež uviedlo nový 27-palcový Lenovo Yoga AIO 7, ktorý má jednoducho nastaviteľný pánt obrazovky a ponúka široké možnosti spolupráce medzi zariadeniami. Zaujímavosťou je, že nové počítače Lenovo Yoga kompenzujú emisie uhlíka vďaka službe Lenovo CO2 Offset Service. Snažia sa o to od procesu výroby až po koniec priemerného životného cyklu zariadenia v Európe, na Strednom východe a v Afrike.

​Lenovo Yoga: Prémiový, výkonný a prenosný

Konvertibilné notebooky Lenovo Yoga 2-v-1 boli priekopníkmi, ktorí otvárali nové možnosti pre používateľov tým, že sa dali jednoducho preklopiť z pracovného zariadenia na zariadenie určené na zábavu. Značka Yoga sa odvtedy rozšírila, aby zahŕňala aj prémiovejšie spotrebiteľské zariadenia, rôzne formy a koncepty, vrátane ultratenkých véčkových notebookov, stolných počítačov, Chromebookov a tabletov.

image

Prevádzkovatelia webových stránok zbystrite pozornosť. Úrad si posvieti na súhlas so spracúvaním cookies

V dnešnom novom hybridnom prostredí je nová generácia ultratenkých zariadení Yoga navrhnutá tak, aby ľuďom pomohla pracovať z domu, školy, kancelárie a mimo nej. Nový rad zariadení Lenovo Yoga Slim sa vyznačuje výkonom, revolučnými displejmi Lenovo PureSight, ktoré nastavujú nový štandard prémiových funkcií pre ostrejší, rýchlejší, realistickejší vizuálny zážitok s certifikáciou Eyesafe.

Rad Yoga Slim umožňuje používateľom prispôsobiť sa hybridnému životnému štýlu prostredníctvom inteligentnejšieho výkonu, dôvtipu, zabezpečenia a rozpoznávacích schopností – vďaka technológii Lenovo A.I. Engine+. Inteligentný výkon poháňaný umelou inteligenciou dokáže predvídať potreby napájania alebo batérie na základe toho, čo používateľ robí, zatiaľ čo Lenovo Intelligent Sense a Integrated Security – tiež súčasť Lenovo A.I. Engine+, podporujú hladkú a bezpečnú prácu a zábavu na zariadení Yoga.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 76% na dočítanie.
24. máj 2022 00:04