14.11.2017, 19:00

Okamura sa pochválil upravenou fotkou z posilňovne, používatelia Facebooku ironicky reagujú

Na fotografii, ktorú zverejnil oficiálny účet českého politika, je vidieť, že prešla grafickou úpravou. Nie veľmi podarenou.

Okamura sa pochválil upravenou fotkou z posilňovne, používatelia Facebooku ironicky reagujú
Zdroj: tomio.cz

Český politik a šéf strany SPD Tomio Okamura sa na sociálnej sieti Facebook pochválil sériou fotiek z posilňovne so statusom "V zdravom tele zdravý duch, dnešný večer som strávil cvičením a je to skvelý pocit - som dobre pripravený na ďalší nabitý pracovný týždeň."

Na tom by nebolo nič zvláštne, rodák z Tokia je na Facebooku aktívny, počet jeho fanúšikov prekonal hranicu 270-tisíc.

Používatelia ironicky reagujú 

Pri bližšom pohľade na jednu z fotiek je vidieť, že prešli úpravou nie veľmi šikovného grafika. Na fotke, kde si Okamura posilňuje chrbát, je vidieť ohnutie tyče stroja a zdeformovanie odrazu kolegu v zrkadle.

Na túto skutočnosť upozorňujú používatelia sociálnej siete. A nevyhýbajú sa ironickým komentárom.

"Hm, množstvo svalovej hmoty v tele pána Okamuru dosiahlo hranicu, kedy je jeho gravitačnou silou spôsobené zakrivenie časopriestoru viditeľné voľným okom. Pozor na to, nech to nepreženiete, mohlo by dôjsť k vzniku singularity niekde okolo ľavého ramena," uviedol užívateľ s menom Přéma.

Bez odpovede 

Kateřina Okamurovi odporúča, aby si "svaly prifukoval v kooperácií s grafikmi."

Lucie komentujúcich označuje ako bandu neprajníkov. S dávkou irónie dodala, že "pán Tomio je tak horúci, že sa železo samé ohýba." Pavel sa pýta, či si Okamura nechce zaplatiť školenie v programe na úpravu fotografií. Viacerí z komentujúcich vyjadrujú údiv nad množstvom ironických až negatívnych odkazov a administrátorov stránky sa pýtajú, prečo nedostanú ban.

Žiadny z nich na komentáre neodpovedal, komentujúci sa teda nedozvedeli, prečo si šéf SPD nechal upraviť svalovú hmotu vo vrchnej časti tela.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.