TASR/AP

Pánik sa v NHL presadil. Gólom prispel k triumfu Arizony

20.03.2018, 06:36
Pre 27-ročného útočníka to bol deviaty presný zásah v prebiehajúcej sezóne, tretí v drese "kojotov" od januárového prestupu zo Chicaga Blackhawks.

Slovenský hokejista Richard Pánik prispel jedným gólom k víťazstvu Arizony nad Calgary (5:2) v nočnom súboji zámorskej NHL. Pre 27-ročného útočníka to bol deviaty presný zásah v prebiehajúcej sezóne, tretí v drese "kojotov" od januárového prestupu zo Chicaga Blackhawks.

Vo forme hrajúci Columbus natiahol víťaznú sériu na osem zápasov po tom, ako uspel na ľade Bostonu 5:4 po predĺžení. Rozhodujúci gól strelil v tretej minúte extračasu Cam Atkinson.

Najlepší tím súťaže Nashville zvíťazil nad Buffalom 4:0. Shutoutom sa blysol fínsky brankár Pekka Rinne, ktorý zlikvidoval 35 striel súperových hráčov.

NHL - výsledky:
Boston - Columbus 4:5 pp, Buffalo - Nashville 0:4, Montreal - Florida 0:2, Minnesota - Los Angeles 3:4 pp, Arizona - Calgary 5:2 /za domácich Pánik 1+0/

01 - Modified: 2024-04-19 13:33:49 - Feat.: - Title: Pospíšil prispel k triumfu Calgary asistenciou, MacKinnon prekonal rekord Šťastného 02 - Modified: 2024-04-17 15:18:01 - Feat.: - Title: Slafkovský má top formu a na MS by mal patriť k lídrom. Mnoho mien máme stále aj v AHL 03 - Modified: 2024-04-17 07:13:12 - Feat.: - Title: Slafkovský získal v NHL bonus za 20 gólov, je voľný pre svetový šampionát 04 - Modified: 2024-04-16 06:00:21 - Feat.: - Title: Černák skóroval, no Tampa podľahla Buffalu. Islanders si zaistili miestenku v play off 05 - Modified: 2024-04-13 05:10:18 - Feat.: - Title: Hokejisti Vegas spečatili postup do play off NHL, Pospíšil prispel dvoma asistenciami k triumfu Flames
menuLevel = 1, menuRoute = svet, menuAlias = svet, menuRouteLevel0 = svet, homepage = false
20. apríl 2024 18:00