Na snímke zľava Jonáš Peterek (Slovan) dáva gól a vpravo brankár Vladimír Glosár (Michalovce) počas zápasu 22. kola Tisport ligy HC Slovan Bratislava – HK Dukla Michalovce. FOTO: TASR/Jakub Kotian
StoryEditor

Tipsport liga: Slovan víťazom duelu s Michalovcami, hokejisti Trenčína zdolali "Oceliarov"

23.11.2025, 18:28
Autor:
TASRTASR

Diváci na Zimnom štadióne Pavla Demitru videli prvý gól až v polovici duelu, keď v presilovej hre poslal Duklu do vedenia Descheneau.

Hokejisti Slovana Bratislava zdolali v nedeľňajšom 22. kole Tipsport ligy Duklu Michalovce 3:0. „Belasí“ tak ukončili šnúru troch prehier. O ich góly sa postarali Jonáš Peterek a Sena Acolatse, brankár Henri Kiviaho kryl všetkých 19 striel hostí.

Hokejisti HK Dukla Trenčín zdolali HC Košice 2:1 v nedeľňajšom zápase 22. kola Tipsport ligy. „Oceliarom“ tak ukončili sériu troch víťazstiev a zaznamenali prvý triumf pod vedením českého trénera Otakara Vejvodu. Duel sa niesol aj v znamení osláv 100 rokov trenčianskeho hokeja.

image

NHL: Päť Slovákov zhodne s jednou asistenciou, Dvorský prispel k tesnej výhre St. Louis Blues

Diváci na Zimnom štadióne Pavla Demitru videli prvý gól až v polovici duelu, keď v presilovej hre poslal Duklu do vedenia Descheneau. Ku koncu druhej tretiny sa hosťom podarilo vyrovnať v oslabení zásluhou Kohúta, ktorý využil chybnú rozohrávku brankára Juncu. Aj tretí gól padol v presilovke Trenčína, tentokrát prinavrátil domácim vedenie v 46. minúte Lapšanský, ktorý ťažil z výbornej práce Bezúcha. Zverenci Dana Cemana v závere zatlačili súpera v hre bez brankára, ale vyrovnať sa im už nepodarilo.

menuLevel = 1, menuRoute = svet, menuAlias = svet, menuRouteLevel0 = svet, homepage = false
05. jún 2026 21:19