Sledujte nás na Instagrame

@tyzdennik_temaFacebook
13.01.2019, 00:00

Peniaze prehrala v automatoch, žije v ubytovni. Rómovia nemajú charakter, hovorí Věra Bílá

• Vypredala parížsku Olympiu, spievala aj americkému prezidentovi Billovi Clintonovi. Potom sa so svojou kapelou nepohodla a pódium vymenila za hracie automaty.
  • Mnohí už nad VĚROU BÍLOU (64) zlomili palicu. Pred dvoma rokmi sa však začali šíriť zvesti, že s talentovaným gitaristom a skladateľom Dušanom Džinom Čonkom natáča rockový album. Reštart ani happy end sa však nekonali.
  • Čonku, ktorý už pred desiatimi rokmi figuroval v kauze predaja rómskeho dieťaťa do Veľkej Británie, uprostred natáčania a krátko pred dohodnutým turné v Nórsku zatkla polícia pre podozrenie z vydierania a ťažkého ublíženia na zdraví. Vo väzbe je doteraz.
Peniaze prehrala v automatoch, žije v ubytovni. Rómovia nemajú charakter, hovorí Věra Bílá
Zdroj: Mafra/Jan Zátorský

Prekvapuje ma, že ste vo svojom veku tak zásadne zmenili hudobný žáner a zase vám to šlo...
Tá hudba ma zaujala, tak som sa dala do práce. Ale kým som to pochopila, veľa som sa naplakala. A všimli ste si, že sme si s Džinom boli spevácky rovní?

Je pravda, že jeho vysoký hlas s vaším hlbokým dobre ladil...
Že?

Poznali ste sa už predtým, alebo ste sa prvýkrát stretli až pred dvoma rokmi?
Kdeže, vôbec sme sa nepoznali. Oni ma pred ním schovávali, aby sme sa neskamarátili. Bolo im jasné, že spolu v hudbe niečo dokážeme. Môj brat sa s ním kamarátil, a keď sa ho Džino na mňa vypytoval, zapieral ma. Takže ma Džino hľadal tri roky.

Nenechajte sa obmedzovať

Tento článok je súčasťou exkluzívneho obsahu týždenníka Téma. Pokiaľ si ho chcete dočítať do konca, predplaťte si balík Digital alebo si nechajte týždenník posielať priamo do vašej schránky.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.